Blogs

Nonākot pie slēdziena, ka nepieciešams mainīt jumtu, tam rūpīgi jāsagatavojas. Kas būtu jāzina, pirms jumta nomaiņas?

Veicot jumta nomaiņu, precīziem mērījumiem pirms jumta materiālu pasūtīšanas ir ļoti svarīga loma.Kā pareizi nomērīt savu jumtu un vai maz to ir iespējams paveikt paša spēkiem?

 

 

Esiet izlēmis mājai mainīt jumtu. Kādu materiālu izvēlēties un pēc kādiem kritērijiem to jāizvērtē? Par to vairāk šajā rakstā.

Viens no biežākajiem jautājumiem, kādu cilvēki uzdod meistariem, ir – cik daudz laika nepieciešams, lai nomainītu jumtu? Ielūkojies rakstā, lai saņemtu atbildi uz šo jautājumu.

 

 

Kādam vajadzētu būt jumta segumam, lai mēs to varētu saukt par praktisku? 

Dakstiņu jumta segums būvniecības aprindēs nu jau ir kļuvis par klasiku. Tas sevī slēpj ļoti daudzas priekšrocības, par kurām mēs, iespējams, pat nemaz nezinām.

 

 

Godīgi par dakstiņiem. 

Lielākā daļa izziņas avotu vēsta par sūnu kaitējumu, tomēr mēdz būt arī tādi, kas apgalvo pretējo. Kuriem ir taisnība?

 

 

Monier piedāvājumā ir pieejami divu veidu dakstiņi – māla un betona. Lai arī abi izceļas ar kvalitāti un ilgmūžību, tiem ir vairākas atšķirības. Kādas tās ir, lasiet šeit.

Kādas ir betona dakstiņu jumta priekšrocības? Šis segums savu vietu tirgū ir iekarojis ar savu estētisko pievilcību, ievērojamo izturību, aizsardzību, kā arī spēju samazināt izmaksas par mājokļa apsildīšanu. Taču tas nav viss. Aplūkojiet septiņus svarīgākos iemeslus, kādēļ arī jums savas mājas jumtam vajadzētu izvēlēties tieši betona dakstiņus.

Jumts ir tā sauktā mājas piektā fasāde, kura stāvokli laika gaitā ir nepieciešams uzlabot. Šeit apskatīsim četrus būtiskus iemeslus, kādēļ būtu nepieciešama mājas jumta renovācija. 

Ieklājot mājas jumtu, ir jāpievērš uzmanība vairākiem aspektiem. Lasiet vairāk kādi tie ir...

 

 

Daži atgādinājumi par jumta kopšanas pasākumiem, kas jāveic rudens sezonā.

 

 

Ja nolem uzstādīt lietus ūdensnoteku sistēmu savai mājai, vispirms nāksies veikt pamatīgu izpēti par šo procesu un tajā izmantotajiem elementiem - sākot ar pareiza izmēra un atbilstoša materiāla sistēmas detaļu iegādi, beidzot ar to dizaina un krāsas piemeklēšanu. Ielūkojies šī raksta turpinājumā, lai uzzinātu visu nepieciešamo par ūdensnoteku sistēmas izvēli. 

 

 

Gadījumos, kad vispārējai jumta nomaiņai nav pietiekami daudz līdzekļu, vai arī tik nopietnas pārmaiņas nav nepieciešamas, ir iespējams veikt jumta restaurāciju – tā pārkrāsošanu, pārklāšanu ar aizsargājošu materiālu vai parastu notīrīšanu no sūnām, aļģēm u.c. vielu kārtas, kas uzkrājusies uz virsmas. 

 

 

Aplūko svarīgāko, kas jāzina par jumta kopšanu ziemā. 

 

 

Noskaidrosim 10 populārākos iemeslus, kādēļ jumtā var rasties sūce. 

Jumtā radies bojājums. Kā rīkoties tālāk?

Lai jumta labošana tiktu realizēta kvalitatīvi, jāņem vērā dažādi faktori. 

Kā mēs varam zināt, ka jumts savu mūžu ir nokalpojis un, ka ir nepieciešama jumta nomaiņa? 

 

 

Monier dakstiņš - 

augsta kvalitāte un neatvairāms skaistums.

Dakstiņa jumta svara priekšrocības - laužam stereotipus.