Jaunā jumta garantija

Jums ir jumta rasējums? Ļaujiet Monier jumta ekspertiem to apskatīt un sastādīt piedāvājumu, kas ietvers visas detaļas un materiālus, kas ir nepieciešami tieši jūsu jumta sistēmai. Iegādājoties jaunu jumtu saskaņā ar piedāvājumu, jūs saņemsiet 30 gadu garantiju dakstiņiem.

Tas nozīmē, ka Monier jumta dakstiņi un oriģinālais papildu aprīkojums pēc profesionāli veiktas montāžas atbildīs prasībām, kas tiek izvirzītas aizsardzībai pret atmosfēras iedarbību, respektīvi, pasargās apakšā esošo konstrukciju no nopietniem bojājumiem. Iegādājoties jumta sistēmu, jūs varat būt drošo, ka tā jau no paša sākuma būs atbilstīgi nokomplektēta un visas detaļas būs pārbaudītas, lai tās kopīgi funkcionētu vienotā sistēmā.

Unikāla garantija

Šī garantija ir unikāla, jo parasti tiek piemērota produkta garantija, kas garantē tikai atsevišķu jumta dakstiņu izturību pret salu, stiprību un necaurlaidību. Monier ir vadošais uzņēmums jumtu nozarē, un visi mūsu piedāvātie jumtu risinājumi ir precīzi testēti un izgatavoti izmantošanai mūsu skarbajā klimatā.

Jaunā jumta garantija