PĀRVADĀJUMI

1. PIEGĀDE AR IZKRAUŠANU

Piegāde ar manipulatoru ir maksas pakalpojums, visu informāciju par piegādi, variet iegūt sazinoties ar SIA Monier klientu servisu, zvanot pa tālruni +371 67629056

2. PIEGĀDE AR KURJERU   

Piegāde ar kurjeru ir maksas pakalpojums, visu informāciju par piegādi, variet iegūt sazinoties ar SIA Monier klientu servisu, zvanot pa tālruni +371 67629056.  Kurjeram ir iespēja piegādāt sīkkravas, kuras ietver jumta aksesuārus un nelielu skaitu dakstiņu.

3. Klienta transports

Saskaņojot ar SIA Monier klientu servisu ir iespējams saņemt preci uzreiz no noliktavas. Tad pirkums jāapmaksā būvmateriālu veikalā un preci var izņemt  SIA Monier noliktavā  (Jaunbrīdagi 1, Mārupes novads).

4. PIEGĀDE AR PACELŠANU UZ JUMTA

SIA „Monier” piedāvā jaunu iespēju – piegādājot dakstiņus uz objektu ar manipulatoru, tagad ir iespējams arī papildus pakalpojums – dakstiņu pacelšana tieši uz jumta, augstumā līdz 22 m. Šis pakalpojums maksā 30 EUR/h + PVN. ( Piemēram, eksperimenta kurā tika veikta dakstiņu pacelšana 200m2 jumtam, un tas aizņēma 3 stundas. Ar dakstiņu nocelšanu no paletēm nodarbojās divi cilvēki, un tas izmaksāja 90,- EUR).

PĀRVADĀJUMI