Zemsegums

Mitrums ir lielākais mājas ienaidnieks, jo rada bojājumus. Ļaujiet savai mājai elpot! Atbilstoši būvēta māja izvada mitrumu, vienlaikus pasargājot no lietus un vēja. Gluži kā modernās sporta virsjakas. Citiem vārdiem – zemsegumam ir ļoti liela nozīme. Tieši tādēļ MONIER piedāvā savus risinājumus.

Jumta uzdevums ir nodrošināt, lai māja būtu sausa. Tam jāpasargā māja no lietusgāzēm pat lielā vējā un plašās temperatūras svārstībās. Taču mitrumu nerada tikai ārējās vides faktori vien.

Liels daudzums mitruma rodas mājas iekšpusē dušas lietošanas, ēdiena gatavošanas un pat elpošanas laikā. Daļu mitruma izvada parastā ventilācijas sistēma, taču arī tās iespējas ir ierobežotas.

MODERNS ELPOJOŠAIS ZEMSEGUMS

Ir viegli veidot paralēles ar moderno sporta apģērbu. Modernais ūdensnecaurlaidīgais apģērbs ir izgatavots no ērta materiāla, kas neļauj iekļūt slapjumam no ārpuses, vienlaikus izvadot ķermeņa radīto mitrumu. Izstrādājot moderno zemsegumu, esam izmantojuši tieši to pašu tehnoloģiju. Līdzīgi kā kvalitatīvam sporta apģērbam, arī zemsegumam esam izvirzījuši izturīguma kritēriju.

DROŠS ZEMSEGUMS

Zemsegumam ir jāiztur latojums. Svarīgi ir ne tikai padarīt drošāku darbu, bet arī jumtu padarīt vieglāk uzklājamu. MONIER zemsegums ir viegls un ērti sagriežams, parocīgs darbam uz jumta. Tas nozīmē, ka mūsu jumti darbu padara ātrāku un nodrošina labāku rezultātu.

NEELPOJOŠAIS ZEMSEGUMS

Vecā modeļa neelpojošais zemsegums tikai novada ūdeni no ārējās virsmas. To klāj zem jumtiem, kas sedz aukstus mansardus, vai izolējošiem jumtiem ar papildu gaisa slāni starp izolāciju un zemsegumu. Arī šī veida jumtiem Monier ir izstrādājis viegli klājamu un nedārgu zemsegumu ruļļu formātā.

Zemsegums