Divoroll Top RU

Jūs gatavojaties remontēt jumtu vai būvēt jaunu māju? Tas nozīmē, ka jūs atrodaties nopietnas izvēles priekšā, kas būtiski ietekmēs jūsu nākotni – kā nodrošināt priekšnoteikumus, lai jumts ilgi (30-40 gadus) kalpotu un jumta konstrukcija būtu pasargāta no mitruma un pelējuma? Pirmais priekšnoteikums ir ļaut jumtam elpot!

PRODUKTA ĪPAŠĪBAS 

  • difūzijas caurlaidīgs zemsegums no 4 kārtām (2 flīsa kārtas, 1 armējuma kārta, 1 membrāna),
  •  izturīgs, laminēts flīss ar augstu mitruma caurlaidību,
  • neliels svars,
  • patentēta, hermētiska, līmēta mala,
  • drošs pret caurspiešanu.

RISINĀJUMS MITRUMA UN PELĒJUMA RADĪTĀM PROBLĒMĀM

Divoroll Top RU ir tirgū vadošie materiāli, kam piemīt spēja laist cauri mitrumu (difūzija) un noblīvēt pret ūdens iekļūšanu no ārpuses, kā arī izturība. Tas ir materiāls nākotnes jumtiem. RU ir saīsinājums no Ridge Underlayer, kas brīvā tulkojumā nozīmē „ar ierievja un gropes stiprinājumu”. Iemesls ir tāds, ka Divoroll Top RU ir izstrādāts tieši tā, lai atbilstu specifiskajām prasībām attiecībā uz izturību, kas tiek izvirzītas tradicionālajam remontam ar ierievju un gropju savienojumu. Difūzijas caurlaidības, blīvuma un izturības kombinācija ir risinājums, kas atbilst nākotnes prasībām, lai konstrukcijas būtu pasargātas no mitruma un pelējuma.

ROBUSTS MATERIĀLS AR PATENTĒTU LĪMI

Divoroll Top RU ir patentēta līmētu malu sistēma, kam piemīt lielāks blīvums nekā pielīdzināmiem produktiem, kas tiek piedāvāti tirgū. Citiem vārdiem sakot, difūzijas caurlaidīgā membrāna tiek savienota ar līmētu malu, nevis nostiprināta tikai pie flīsa. Vēl viena priekšrocība ir tāda, ka tas vienlīdz labi funkcionē gan mitrā, gan sausā laikā. Materiāla konstrukcija, ko veido viena biezāka flīsa kārta un līmēta membrāna, veido robustāku izstrādājumu ar augstāku kvalitāti nekā pielīdzināmiem produktiem, kam kārtas tiek sakausētas kopā.

TEHNISKIE PARAMETRI

Izmēri: 50 m x 1,5 m (75 m2/rullis).
Svars :
210 g/m2
Ruļļa svars:  16 kg.
Tvaiku caurlaidība (EN 13859-1): 0,03 m.
Ūdens stabs (EN 13859-1): 3000 mm.
Plīšanas pretestība (EN 13859-1):  520 N/50 mm garenvirzienā / 460 N/50 mm perpendikulāri.
Plīšanas pretestība naglu vietās (EN 13859-1):  450 N garenvirzienā / 450 N perpendikulāri. 
Ugunsizturība: (EN 13859-1) E.
Ūdensnecaurlaidība:  W1.
Termiskā izturība (EN 13859-1):
no -40 °C līdz +80 °C.