King of Roofs

Arī šogad, kā katru gadu, tika izvēlēts 2012. gada labākais Monier "Partner Club"  jumiķis - kompānija! "Partner Club" jumiķu paveiktais tika nodots Monier Nordic-Baltic žūrijas vērtēšanai.  Tika izvēlēti 3 labākie jumiķu veikumi, no kuriem tika izvirzīts uzvarētājs! Prieks par visiem iesūtītajiem darbiem (to fotogrāfijām), jo fināls izvērtās tiešām saspringts.

Vēlreiz apsveicam labākos un novēlam visiem veiksmi darbā! Noteikti  šīs " Partner Club" sacensības turpināsim arī šogad - krājiet un iesūtiet savu paveikto darbu foto attēlus.

Lūk 3 labākie pagājušā gada veikumi:

1.VIETA

Izpildītājs : SIA "HB Serviss"

Plakanie dakstiņi ir ideāli piemēroti ne tikai modernajiem arhitektūras risinājumiem, bet arī renovācijai. Šie dakstiņi apvienojumā ar izcilu darbu un pilnu oriģinālo aksesuāru klāstu sniedz funkcionālu, drošu un izskatīgu jumtu uz kuru atskatīsies ikviens garāmgājējs.

 Izmantotie dakstiņi : Turmalin angobēts melns

2. Vieta

Izpildītājs : SIA "Ozolmāris"
Izcils piemērs tam, kā īsts dakstiņu jumts palielina mājas vērtību. Darba bija daudz, bet rezultāts ir skaists, funkcionāls un tiešām racionāls jumts, kas kalpos daudzām paaudzēm.

Izmantotie dakstiņi : Zanda Lux antīks

3. Vieta

Izpildītājs : SIA "Jumiķis 13"
Vēl viena māja, kurai atgriesta jaunība, iegūstot izteiksmīgu, drošu un ilgmūžīgu jumtu, kas dos iedvesmu tās īpašniekiem lielākām pārmaiņām.

Izmantotie dakstiņi : Zanda Lux ķieģeļsarkans