JUMTS NR. 1 - 2010
2010
SVEICINĀTI!

2010. gads ir sācies, un mēs atkal esam atgriezušies savās darba vietās. Garās svētku brīvdienas deva iespēju labi atpūsties un sakopot enerģiju jauniem izaicinājumiem, kurus 2010. gada ziema noteikti piedāvās. Šis ir arī laiks, kad daudzi no mums sev dod dažādus nākotnes solījumus – veidot karjeru, vairāk sportot, iet uz teātri, kristies svarā, pavadīt vairāk laika ar tuviniekiem utt.

Mūsu šodienas jaunumu lapa gan vairāk raugās jau notikušajā – proti, decembrī beidzās 2009. gada „Monier“ labāko jumiķu sacensības, un šeit jūs atradīsiet informāciju par sekmīgākajiem jumtu licējiem pagājušajā gadā.

Tomēr var būt, ka kāds šeit gūs iedvesmu, lai dotu kādus solījumus arī sev….
Novēlot laimīgu un sekmīgu gadu,

Renārs Vucāns,
Tirdzniecības vadītājs

„Gada jumta uzstādītājs 2009“ uzvarētāji noskaidroti.

2009. gadā turpinājās tradicionālā labāko izraudzīšana no mūsu Partneru kluba celtniekiem. Paveikto darbu skaits nebija būtisks. Žūrija sešu locekļu sastāvā izraudzījās piecus labākos projektus, kuri tika vērtēti pēc sarežģītības, materiālu izmantošanas un pēc darba kārtīguma un kvalitātes. Pēc žūrijas priekšsēdētāja Avo Nurminga teiktā, šajā gadā lēmuma pieņemšana bijusi īpaši sarežģīta. „Ja agrākajos gados konkursā tika iesniegtas tikai divas trīs īstas pērles, tad šajā gadā bija spēcīgi projekti, sākot no muižu un villu renovācijas projektiem un beidzot ar izteiksmīgiem privātmāju projektiem,“ stāstīja Nurmings.

„Gada jumta uzklājējs 2009“ TOP 3 Latvijā:
1. SIA „Brīze M“ (Mārtiņš Ozoliņš)
2. SIA „HB Serviss“ (Sandis Sprincis)
3. SIA „Mansardi“ (Dzintars Dūdiņš)

Sacensību uzvarētājs kā Latvijas pārstāvis pavasarī varēs mēroties spēkiem ar Ziemeļvalstu un Baltijas labākajiem jumta meistariem. Apsveicam labākos un turēsim īkšķus!

Uzvarētāju attēlus skatīt šeit.

Vairāk informācijas 
Atbild speciālists.

Pavasaros, ziemās un rudeņos, kad no debesīm krīt sniegs, lietus un slapjš sniegs vienlaikus (vai arī ik pēc īsa brītiņa visa veida nokrišņi pēc kārtas) un nelielā laika sprīdī temperatūra no plusiem var nokristies līdz mīnusiem, jāpadomā, kādu jumta segumu būtu saprātīgi likt. Kāda jumta seguma uzlikšanu man kā celtniekam, neskatoties uz laika apstākļiem, vēlāk būs vieglāk turpināt. Piemēram, kad sniegs noklājis jumta latojumu, tad faktiski pietiek tikai ar lāpstu to novākt un ar slotu noslaucīt tīru, un dakstiņu uzlikšanu var sākt. Liekot betona dakstiņus, sniega vai ledus izraisīts pagaidu nelīdzenums uz jumta latojuma lielu lomu nespēlē. Betona dakstiņš izlīdzina visus mazākos nelīdzenumus, tādēļ nav nepieciešams patērēt papildu enerģiju, lai notīrītu jumta konstrukciju.

Liekot skārda jumtu, latojumam ir jābūt tīram un gludam, bez mazākā ledus izveidota nelīdzenuma.....

Vairāk informācijas 
Bezmaksas Jumtu Skola.

„Monier“ ir Ziemeļvalstu vadošais jumta segumu ražotājs un savas nozares tirgus līderis. Tā kā ar jumta dakstiņiem un to papildaprīkojumu esam nodarbojušies ļoti ilgu laiku, mums ir milzums zināšanu un pieredzes, kurā vēlamies dalīties arī ar jums. Mūsu apmācību semināri piedāvā daudz jaunumu un sniedz detalizētus padomus, par kuriem ir lietderīgi būt lietas kursā.

Mūsu jumtu skola ir pieejama ikvienam, kas pārdod un uzstāda jumtus vai par šo tēmu stāsta klientiem. Ieviešot tirgū jaunus produktus, mēs atsevišķi organizējam arī apmācības par produktiem.

Pabeidzot apmācības, mēs izsniedzam arī atbilstošu apliecību....

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.