JUMTS NR. 1 - 2011
2011
Sveicināti dārgie partneri!

 

Šobrīd mēs visapkārt redzam straujo pavasara tuvošanos, un šis patīkamais atkusnis ir jūtams gan dabā, gan arī apkārtējo cilvēku darbībās. Noteikti kāda daļa no cilvēkiem, kas ziemā bija koncentrējušies vienkārši uz izdzīvošanu, drīzumā sāks apdomāt pavasarī darāmo darbu sarakstu - iespējams arī mājas jumta pielabošanu vai pat atjaunošanu.

Šajā sakarā arī šogad mums, Monier, padomā ir piedāvāt Jūsu klientiem visdažādāko palīdzību un ieteikumus : kā nekļūdīgi izdarīt izvēli starp iespējamajiem jumta materiāliem. Protams, mēs runāsim par dakstiņiem - materiālu, kuru mūsu seņči gadsimtiem ilgi ir pamatoti atzinuši par labu esam, kurš ir spējis pārdzīvot gan Padomju, gan straujos pēcpadomju laikus, kad pie mums ieplūda liels daudzums vienkārši "apšaubāmu" jumta materiālu. Skaidri redzams, ka okupācijas laikos saprašana par kārtīgu jumtu tika sašķobīta - kautkā parādījās maldīgs uzskats, ka labākie jumti ir "vieglie" nevis kvalitatīvie. Monier domā savādāk.
 
Mēs esam pārliecināti, ka laika pārbaudi izturējušie dakstiņi ir racionālākā izvēle starp jumta materiāliem. "Ātrās" būvniecības laiks, kur dominēja doma par "ātru" peļņu un būvēs tika pielietoti nevis kvalitatīvi materiāli, bet "mēsli", ir pagājis. Daudzas lietas notiks savādāk - arī izvēloties jaunu jumtu savas ģimenes miteklim, cilvēki kārtīgāk izsvērs paredzēto ieguldījumu. 

Vēl es vēlētos atgādināt, ka no 17.marta norisināsies ikgadējā būvniecības izstāde Māja-1, kurā būsim sastopami arī mēs. Aicinu Jūs visus iegriezties Monier stendā, kur varēs redzēt dažus jaunumus : jauni, moderni dakstiņu profili, jaunas krāsas populārākiem produktiem, arī jaunumi jumta aksesuāru komplektā.

Jauku dienu un plaukstošu pavasari.

Renārs Vucāns
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

Marts ir renovēšanas mēnesis.

LAI VĒJŠ NENORAUTU JUMTU! EKONOMISKS JUMTA UZLABOŠANAS PIEDĀVĀJUMS.

Arī šī ziema pierādīja, ka mājas jumtam jābūt pilnīgā kārtībā. Jumtiem skādi nodarīja nevis jumta materiāla (piemēram dakstiņu) svars, bet sniega radītā slodze. Toties atšķirībā no "vieglajiem" jumta segumiem, kurus vējš viegli norauj vētras laikā, dakstiņi paliek uz jumta un kalpo ilgi.
 
Un šobrīd pievēršoties jumta uzlabošanai izmantojot dakstiņus, Jums ir iespēja ietaupīt 20%. Sanāks ļoti cenizdevīgi - martā Zanda Elegant rindu dakstiņi būvmateriālu veikalos ar 20% atlaidi (sākot no 3,59 Ls/m2).
Jumtam jābūt izturīgam - tam jākalpo vairākām paaudzēm, nevis jālabo ik pēc 10 gadiem!

Bezmaksas konsultācijas par Jūsu jumta konstrukcijas un esošā jumta materiāla labošanu pa tālruni : 67 629 987

Vairāk informācijas 
Monier gada jumiķis 2010.

Ir izvēlēts 2010. gada labākais Latvijas jumiķis - kompānija, kuras pagājušajā gadā viens no paveikatjiem darbiem tika novērtēts no Monier Nordi-Baltic žūrijas kā vislabākais. Prieks par visiem iesūtītajiem darbiem (to fotogrāfijām), jo fināls izvērtās tiešām saspringts.

Tieši tādēļ šogad tiks atzīmēti (premēti) trīs labākie. Lūk tie ir:

Vairāk informācijas 
Perfekta simetrija – jaunais Granat 13V

Mazas pārmaiņas, liels efekts.

Esam pilnveidojuši mūsu Granat jumta dakstiņus, un Granat 13 tagad ir kļuvis par Granat 13V. Kāpēc? Tieši tādēļ, lai mēs kļūtu vēl labāki, labāki visā, ko darām. Jaunie dakstiņi ir papildināti ar vairākām sīkām detaļām, kas gala rezultātam piešķir jaunu kvalitāti. Produkts ir ieguvis gan funkcionalitātes, gan izskata ziņā. Jaunajam Granat 13V piešķirta arī iF Product Design Award 2011 godalga Vācijā. Žūrijā piedalījās tādu nozaru speciālisti kā arhitekti, projektētāji, produktu attīstītāji, produktu dizaineri utt.

Kas ir iF Product Design Award?

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.