JUMTS NR. 1 - 2012
Monier
Sveicināti dārgie draugi!

Ilgi gaidītā vasara beidzot ir atnākusi un ienesusi mūsu ikdienā vairāk saules, kā arī apņemšanos sasniegt plašākus apjomus jumtu renovācijā! Pirmie darba rezultāti jau ir manāmi un ir acīmredzams, ka jumtu darbu sezona ir aizsākusies aktīvi! Ziemā tika rīkotas jumiķu apmācības, kuru plašais apmeklējums un rezultāts norāda uz to, ka esam nopietna jumtu renovācijas gada sākumā! Monier šogad gan partneriem, gan klientiem ir sagādājis vairākus patīkamus pārsteigumus!

Aktīvi tiek popularizēts betona dakstiņš ar speciālo Protector pārklājumu, kas eleganti izceļ jaunos jumtus un padara jumta krāsu daudz piesātinātāku un ilgnoturīgāku. Ir papildināts drošības aprīkojuma klāsts. Mūsu piedāvājums zemsegumu (apakšklāju) sadaļā ir kļuvis vēl plašāks – papildinājums ir ekonomiskās klases elpojošais zemsegums „Divoroll PRO+”. Esam ieviesuši uzlabojumus arī mūsu sniegtajā servisā un  turpinām mūsu iesākto darbu jumiķu apmācībā.

Šajā pavasarī Monier ar mēdiju starpniecību centās pastāstīt Latvijas māju īpašniekiem visu par jumta materiālu svaru, tā niecīgo ietekmi uz mājas konstrukcijām un patieso jumta konstrukciju nestspēju. Mūsu misija (apņemšanās) ir sagraut iesakņojušos maldīgo uzskatu, ka mājas jumta konstrukcija nenoturēs dakstiņu svaru. Mēs taču zinām, ka tas tā nav! Tādēļ noderīgi ir atcerēties, ka Monier  jumtu ekspertu palīdzība vienmēr ir līdzās - visas konsultāciju un jumta ekspertīzes mēs veicam bez maksas un palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu katram jumtam! Mēs vēlamies dalīties ar Jums savā pieredzē – padarīt skaistākus un izturīgākus Latvijas jumtus, bet mājas siltākas un drošākas!

Ir patiess prieks redzēt, ka cilvēki sāk nopietni aizdomāties par savas mājas veselību un tās kalpošanas ilgumu, tādejādi meklējot labākos risinājumus viņu māju jumtiem. Mūsuprāt pareizā izvēle ir nomainīt veco jumtu uz ilgmūžīgu un kvalitatīvu dakstiņu jumtu, kas nodrošina ikvienā mājā mieru un labsajūtu.
Monier kolektīvs novēl visiem veiksmīgu un aizraujošu jauno jumtu sezonu!

Ar cieņu

Renārs Vucāns
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

Gada jumiķis 2011

Arī šogad, kā katru gadu, tika izvēlēts 2011. gada labākais Monier PartnerClub jumiķis - kompānija! Pagājušā gadā paveiktais tika nodots Monier Nordic-Baltic žūrijas un pašu Partner club biedru vērtēšanai.  Tika izvēlēti 3 labākie jumiķu veikumi, no kuriem tika izvirzīts uzvarētājs! Prieks par visiem iesūtītajiem darbiem (to fotogrāfijām), jo fināls izvērtās tiešām saspringts.

Lūk 3 labākie pagājušā gada veikumi:

Vairāk informācijas 
Jumta renovācija

Dakstiņu jumts ir labākā aizsardzība mājai un to var ieklāt gandrīz visu formu un konstrukciju ēkām.

Bieži nākas sastapties ar nepamatotu apgalvojumu, ka dakstiņu jumts ir pārāk smags un ka mājas konstrukcija tādu smagumu noteikti neizturēs. To apgalvot, neveicot mājas konstrukciju nestspējas pārbaudi, ir visīstākie meli.

Jumta renovācijas gaitā iesakām kārtīgi izpētīt arī esošo jumta koka konstrukciju, kas iespējams ir vietām jāatjauno vai jāpastiprina. Pareiza izvēle būtu izmantot arī kvalitatīvu elpojošu zemsegumu, piemēram: Divoroll Universal 2S vai Divoroll Top RU...

Vairāk informācijas 
Zanda Protector - Ļaujiet savai mājai uzmirdzēt!

Iepazīstinām jūs ar PROTECTOR virsmas pārklājuma dakstiņiem, kas eleganti izcels jūsu jauno jumtu un ilgāk saglabās jauna jumta efektu. PROTECTOR pārklājums padarīs jumta krāsu daudz piesātinātāku un ilgnoturīgāku. Zanda Protector dakstiņš pārliecinoši sāk iekarot tirgu!

PROTECTOR estētiskās priekšrocības ir acīmredzamas, taču ir arī praktiski iemesli, kādēļ izvēlēties šo augstvērtīgo dakstiņu. Viens no tiem – dakstiņi saglabās jauna jumta efektu daudz ilgāku laiku...

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.