JUMTS NR. 1
2009

SVEIKI!

Jauna vasara, jauna diena un jauna aktualitāšu lapa. Man ir prieks konstatēt, ka Monier arī šogad nāk klajā ar daudziem jaunumiem. Dzimst jauni izstrādājumi, jauni konkursi un uzvarētāji, jauni projekti un arī jauna jaunumu lapa.

Mēs nevēlamies apstāties pie krīzes tēmas, tāpēc runāšu par labām lietām. Es redzu, ka Baltijas valstu tirgū pavasaris ir atnesis sev līdzi gan nelielu rosības atsākšanos, gan radījis jaunas attīstības iespējas. Es mudinu arī jūs būt aktīviem. Ticu, ka gadiem ilgais darbs ar Partneru klubu patlaban ir sācis nest augļus. Tieši tagad ir īstais laiks baudīt šos augļus un dalīties tajos vienam ar otru. Kopīgi darbojoties, noteikti būsim spēcīgāki nekā katrs atsevišķi.

Es ceru, ka mūsu jaunumu lapa arī turpmāk būs iedvesmojoša, interesanta un iedrošinoša. Patīkamu lasīšanu!

Rihards Dobruss
Somijas un Baltijas valstu pārdošanas vadītājs

Kaut kas īpašs

Vollerupas ciems Dānijā ir tipiska modernā stila ziemeļu apdzīvotā vieta. Brīnišķīgs dažādu krāsu koka un dakstiņu salikums, un tajā pašā laikā katrai mājai ir savs stils un raksturs. Divas no vairāk kā 50 mājām atšķiras formas ziņā, jo tās ir arkveida ēkas. Modernā uzņēmuma „A-hus” ēka, kuras jumts un fasāde ir kā divi vienā. Lai gan ārēji šī māja ļoti atšķiras no vispārējā skandināvu arhitektūras stila, iekšpuse ir iekārota ļoti ziemeļnieciskā stilā, izmantojot gaišas krāsas un dabas materiālus.

Vairāk informācijas 
Dakstiņi Turmalin

Esam ieviesuši tirgū jaunus kvalitatīvus māla dakstiņus. Tā kā dakstiņu izmēri un forma ir īpatnēja, tie piedāvā daudzus aizraujošus izaicinājumus mājas celtniecībā. Ko tik nevar izveidot ar šiem dakstiņiem!

Vairāk informācijas 
Gada labākais jumtu uzstādītājs 2009

Konkursa „Baltijas un Skandināvijas valstu labākais jumtu uzstādītājs 2009” (angļu val. North European Roofer Of The Year) uzvarētājs šogad ir izvēlēts. Tā bija nopietna cīņa, kurā piedalījās nopietni vīri. Finālā viens otram pretī stājās Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Norvēģijas un Dānijas celtnieki. Jāatzīmē, ka Baltijas valstīs vīri prot būvēt. Vairāk lasiet šeit.

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.