JUMTS NR. 2 - 2010
Svecināti!

Ilgi gaidītais pavasaris beidzot ir atnācis. Tas ienes mūsu ikdienā gan vairāk saules gan pipildus enerģijas devu, gan arī jaunus izaicinājumus. Daudzi no mums un mūsu paziņām ir uzsākuši dārza uzkopšanas darbus, dažiem tuvākajos plānos ietilpst arī mājas renovācijas darbi. Man gribētos ticēt, ka šis būs labo pārmaiņu pavasaris.

Arī uzņēmumā Monier dzīve šobrīd rit pilnā sparā. Martā un aprīlī mēs Jums piedāvājām īpaši labas cenas, kompleksus risinājumus un arī jaunus produktus. Pēdējo mēnešu laikā ir notikušas daudzas Jumtu skolas, klientu dienas un būvmateriālu izstādes. Vislabākā atziņa pēc visiem šiem pasākumiem ir : interese par Monier dakstiņiem vairojas ar katru dienu.

Maijā mēs Jūs un Jūsu klientus pārsteigsim ar sezonas labāko piedāvājumu uz LUX betona dakstiņiem, kas varētu padarīt maiju arī Jūsu uzņēmumā par jumtu mēnesi. 

Novēlot visjaukāko pavasari,

Renārs Vucāns
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

Baltijas jumtu uzstādītāji pārsteidza žūriju!

Uzvara konkursā „North European Roofer of the Year 2010“ (Ziemeļeiropas labākais jumtu uzstādītājs 2010) arī šoreiz tika atvesta uz Baltiju. Jau trīs gadus notiekošajā konkursā uzvaras guvuši Latvijas, Dānijas un Igaunijas celtniecības uzņēmumi. Taču Baltijas celtnieku darbi ikreiz ir tikuši atzinīgi novērtēti.

Konkursā uzvarējušo darbu attēlus iespējams apskatīt šeit

Vairāk informācijas 
Atbild speciālists

KĀPĒC JUMTA SEGUMAM IZVĒLĒTIES DAKSTIŅUS

Uzskata, ka, būvējot māju, jāsāk ar stipriem pamatiem. Taču, lai pasargātu ēku, neaizmirstiet mājai uzlikt arī kārtīgu jumtu. Jumta seguma materiālu izvēle mūsdienās ir liela, kas, protams, ir ļoti labi - jo lielāka ir konkurence tirgū, jo labāka ir kvalitāte. Būvējot jumtu, iesaku padomāt par pilnu risinājumu, kas nozīmē, ka tad, ja vēlaties atjaunot vai uzbūvēt mājai jaunu jumtu, pilnu jumta risinājumu varētu atrast vienuviet.

Vairāk informācijas 
Labs ieteikums

IESKATĪSIMIES PAGĀTNĒ UN DOSIM LABUS PADOMUS MŪSDIENU CELTNIEKIEM

Ar sniegu īpaši bagātā pagājušā ziema uzstādīja jaunus nokrišņu rekordus. Taču laika apstākļi bija labs pārbaudījums ēku siltinājumam, jumta konstrukcijām un materiāliem. Tāpēc sniegsim dažus labus padomus, kuri noteikti būtu jāievēro, renovējot jumtu un mācoties no šīs ziemas pieredzes.

Jumti parasti tiek projektēti atbilstoši parastajai sniega slodzei, neņemot vērā ekstremālus sniega apstākļus, jumta pārkarēs izveidojušās milzu lāstekas un sniega karnīzes, kas sniedzas tālu pāri jumta malai.

Vairāk informācijas 
ĪPAŠS PIEDĀVĀJUMS

Maijs ir Monier jumtu mēnesis. Uzklikšķiniet uz attēla, lai iepazītos ar akcijas piedāvājumu.

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.