JUMTS NR. 2 - 2011
Monier
Godājamo partneri!

Skaistā Latvijas vasara ir atnākusi pie mums ar karstuma viļņiem un siltām lietusgāzēm. Arī Jāņu diena jau garām, un daudziem mūsu kopīgajiem klientiem jau pirms svētkiem virs galvas bija jauns jumts. Taču jumtu būvniecības sezona turpinās pilnā gaitā, un tāpat turpinās arī mūsu karstie piedāvājumi klientiem.

Mūsu interešu lokā joprojām ir renovācija. To mājas īpašnieku skaits, kuriem nepieciešama gan jūsu, gan mūsu lietpratīgā palīdzība un padoms jumta atjaunošanas plānošanā, joprojām ir ļoti liels – gandrīz uz katra soļa varam pamanīt jau sen savu laiku nokalpojušus skārda un šīfera jumtus, kas ir zaudējuši savu funkcionalitāti un izskatu. Šajā jaunumu lapā noteikti atradīsiet interesantu tematisku lasāmvielu un labus piedāvājumus, ar kuriem iepazīstināt klientus un vienlaikus atsvaidzināt arī savas zināšanas.

Novēlot saulainu un piedzīvojumiem bagātu vasaru!

Ar cieņu.

Renārs Vucāns,
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

Tikai jūlijā : Divoroll Universal S ar 50% atlaidi!

Skaistā Latvijas vasara ir atnākusi pie mums ar karstuma viļņiem un siltām lietusgāzēm. Arī Jāņu diena jau garām, un daudziem mūsu klientiem jau pirms svētkiem virs galvas bija jauns jumts. Taču jumtu būvniecības sezona turpinās pilnā gaitā, un tāpat turpinās arī mūsu karstie piedāvājumi klientiem.

Jūlijā Jums ir unikāla iespēja ne tikai iegādāties dakstiņus par izdevīgu cenu, bet arī izvēlēties savam jaunajam mājas jumtam kvalitatīvu elpojošu četrslāņu zemsegumu ar neticamu atlaidi (-50%). Īpašais piedāvājums uz zemsegumu Divoroll Universal S (0.76 Ls/m2) pie mūsu produkcijas izplatītājiem būs spēkā visiem klientiem, kuri iegādāsies vismaz 160m2 jebkurus Monier dakstiņus.

Pareizi veidots jumta risinājums (dakstiņi + kvalitatīvi jumta aksesuāri) neapstrīdami paildzina jumta kalpošanas ilgumu. Jumtam jābūt izturīgam - tam jākalpo vairākām paaudzēm, nevis jālabo ik pēc 10 gadiem!

Vairāk informācijas 
Pareizā laikā atjaunots jumts saudzē ēku!

Jumts ir aizsargājis ēkas gadu tūkstošiem. Visos laikos jumtu celtniecībai izmantoti ļoti dažādi materiāli. Laika zobu ir braši izturējis dakstiņš (kārniņš), kura piemērotība jumta aizsardzībai ir apliecināta gadsimtu gaitā un kurš kļuvis par tradicionālu jumta seguma materiālu daudzās valstīs. Mums par nelaimi padomju laiks iznīcināja priekšstatus par kārtīgu jumta seguma materiālu, un tāpēc visi bijām spiesti lietot indīgo azbestu saturošo šīferi, kura kalpošanas laiks mūsdienās nu jau iet uz beigām. Mūsdienu dakstiņu ražošanas tehnoloģijas piedāvā lieliskas iespējas pilnībā atjaunot un veiksmīgi turpināt seno tradīciju ievērošanu arī nākotnē.

  • Ko darīt, ja jumts ir vecs un tek?
  • Ko darīt, lai jumts kalpotu ilgi?
  • Ieteikumi jumta kopšanai
  • Esiet draudzīgi pret vidi un sevi: nomainiet veco un indīgo šīferi!
  • Īstenībā tas ir vienkāršāk, nekā šķiet.
  • Tas nav dārgi!
Vairāk informācijas 
Jauns plakanais dakstiņš Minster – līdzinieku nav!

Jau kādu laiku Monier piedāvā jaunu,uzlabotu Minster dakstiņu. Modernizācija ir pavisam vienkārša - mēs pilnībā mainījām dakstiņa īpašības, un rezultāts ir divreiz stabilāks, izturīgāks un skaistāks. Jaunajam Minster TE dakstiņam ir veikta Star apstrāde, tas nozīmē, ka tā virsmu klāj skaista, pret nodilumu izturīga cementa java. Šī dakstiņa plakanais profils rada to unikālo izskatu.

Minster TE jaunais virsmas slānis ir vienmērīgāks un blīvāks gan pēc savas struktūras, gan būtības. Papildus virsējais slānis ir pārklāts ar speciālu virsmas krāsu, kas aizsargā jumta dakstiņu pret sūnu veidošanos un nodrošina vieglāku apkopi. Dakstiņa stiprība un izturība pret laika apstākļiem ir ievērojami uzlabojusies. Minster TE – cilvēkiem, kuri augstu vērtē drošības sajūtu!

Vairāk informācijas 
Noskaidrojies bezmaksas jumta ieguvējs

2011. gada pavasarī norisinājās reģistrēšanās Monier konkursam „Laimē bezmaksas jumtu“, kas jau kļūst par labu tradīciju. Arī šogad priecājamies paziņot, ka dalībnieku bija patiesi daudz no visiem Latvijas reģioniem!

Šogad laime uzsmaidīja Maijai Lukjanskai no Ogres. Pagājušajā nedēļā uzvarētāju apciemojām un apsveicām. Runājām par jumtu, mājas būvniecības vēsturi, jumta atjaunošanas plāniem un atjaunošanas procesu.  Māja būvniecība tika uzsākta 20. gs. 80. gados, sākotnēji tika plānota kā vienstāvu vasarnīca. Otrais stāvs un šobrīd esošais pagaidu jumts (viļņotās loksnes) parādījās pēc 2000.gada. Ir pienācis laiks dot mājai jaunu elpu – beidzot pilnībā pabeigt ieilgušo būvniecību.

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.