JUMTS NR. 2
2009
SVEICINĀTI!

Mūsu otrā vēstule ar jaunumiem pie jums, dārgie partneri, nonāks, kad Monier būs sākušies aizraujoši laiki. Gan Latvijas celtniecības tirgum, gan nozares uzņēmumiem būs jāpierāda sev un arī kolēģiem, un konkurentiem, vai esam gatavi strādāt spriedzes un dažādiem izaicinājumiem pilnā vidē. Priekšā stāv periods, kas nopietni pārbaudīs mūsu prasmes un motivāciju ikvienā dzīves jomā.

Mums kā labai komandai ir kopējs viedoklis: „Mēs nevaram atļauties neizmantot krīzes sniegtās iespējas“ Tieši tā – ar nopietnu pašanalīzi, mācīšanos, jaunu iespēju meklēšanu un humoru – šodien mēs noteikti esam spēcīgāki kā jebkad agrāk. Spēcīgais komandas gars un lieliskie partneri mums ir palīdzējuši iesoļot Latvijas ēku renovācijas tirgū, kas šodienas situācijā noteikti ir viens no mūsu svarīgākajiem darbības virzieniem. Tas ir palīdzējis pārvarēt arī daudzas grūtības, kuru skaitā ir arī vairāku labu kolēģu aiziešana no mūsu uzņēmuma.

Uz šo brīdi mēs esam spējuši atrisināt problēmas, kuras mūs nomāca vasarā – kā preču pieejamība, tā arī jumtu aprēķini ir iepriekšējā labajā līmenī. Mūsu profesionālais tehniskā un pārdošanas atbalsta dienests ir jūsu rīcībā kā veikalā, tā būvlaukumā!
Lai gan ir tikai oktobris, mēs savos plānos jau esam nākošajā gadā. Taču par tiem tuvāk – nākamajā reizē.

Uz aizraujošu tikšanos!

Renārs Vucāns,
tirdzniecības vadītājs Latvijā

RICHARD DOBRUS: "CEĻĀ PĒC JAUNIEM IZAICINĀJUMIEM!"

Pēc sešiem veiksmīgi nostrādātajiem gadiem Monier Baltijas un vēlāk arī Somijas pārdošanas direktora amatā Ričards Dobruss (Richard Dobrus) ir nolēmis atbrīvot ceļu jauniem, darbīgiem cilvēkiem. Tieši tā – Ričards aiziet no Monier. Tādēļ arī īsa intervija ar Ričardu par viņa sekmīgajiem gadiem dakstiņu biznesā.

Vairāk informācijas 
KARALISKAIS RENOVĀCIJAS PROJEKTS.

Amalienborgas karaliskās pils kompleksā, kura atrodas Kopenhāgenā, Dānijā, un tajā skaitā Frederika VIII pilī, notiek plaša apjoma renovācija, kas aptver kā iekšdarbus, tā arī ārējos darbus. Jumts ir viena renovācijas darbu daļa, un rūpīgi izraudzītie dakstiņi ir izgatavoti ar rokām Monier rūpnīcā Volstrupā, Dānijā.

Vairāk informācijas 
Ietaupi 15 stundas no sava darba laika!

Labāk divi 16 kilogramu smagi Divoroll ruļļi nekā 150 kilogramu jumta papes – ergonomisks, ekonomisks un praktisks! Divoroll apvieno visas jumtu zemsegumu funkcijas un paredzēts tieši jums, kas nodarbojaties ar jumtiem. Ar Divoroll ietaupīsiet vismaz 15 stundu darba laika!

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.