JUMTS NR. 3 - 2010
LABDIEN!

Tagad, kad vasara ir jau tās otrajā pusē un jaukais laiks liek sapņot par atvaļinājumu kādā piekrastē, daudzu cilvēku domas tomēr kavējas pie materiālām lietām, un viņi lauza galvu par to, kā pirms sniegotas ziemas atrast jumtam jaunu klājumu, kas būtu pietiekoši viegls un neizgāztu sienas uz visām četrām pusēm.

Kā īstenībā ir ar to vieglo jumtu un par ko visbiežāk uztraucas mūsu klienti, to noteikti uzzināsiet mūsu jaunumu vēstulē. Papildus šai interesantajai lasāmvielai uzzināsiet par mūsu tuvākajiem plāniem un, protams, atklāsiet, kurš augusta sākumā laimēja jaunu jumtu savai mājai.

Vēlu jums visiem svaigu un saulainu vasaras noslēgumu!

Renārs Vucāns
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

Noskaidrojies bezmaksas jumta ieguvējs.

2010. gada vasaras pirmajā pusē norisinājās reģistrēšanās Monier konkursam „Laimē bezmaksas jumtu“. Priecājamies paziņot, ka dalībnieku bija patiesi daudz no visiem Latvijas reģioniem!

Šogad laime uzsmaidīja Galinai Novikovai no Smiltenes. Pagājušajā nedēļā uzvarētāju apciemojām un apsveicām. Runājām par jumtu, māju un tās vēsturi, jumta atjaunošanas plāniem un atjaunošanas procesu.

Vairāk informācijas 
Tipiskākie mīti par dakstiņu jumtiem.

Arī mūsdienās Latvijā eksistē vairāki mīti par dakstiņu jumtiem. Jāpiezīmē, ka zināšanu līmenis šobrīd ir augstāks, tomēr vecos pieņēmumus ir grūti izskaust. Cik daudz tajos baumu, cik daudz veselīgas konkurences, – to neviens nespēj komentēt. Centīsimies vienkāršā veidā izskaidrot šo mītu saturu un attiecīgi tos apstrīdēt vai apstiprināt.

Vairāk informācijas 
Kā izvēlēties būvnieku?

Lai celtniecības darbi neizvērstos par murgu, izvēloties būvnieku, ir būtiski rūpīgi sagatavoties, un bieži sākumā šķietami vienkāršākais un lētākais variants var izrādīties visdārgākais risinājums. Piedāvāju dažus padomus, ko, kā un kam jautāt un ko sagaidīt.

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.