JUMTS NR. 3 - 2011
Rudens
Sveicināti dārgie draugi,

Šobrīd daudziem no mums (arī man) ir mazliet skumji par to, ka siltā vasara ir jau pagājusi. Lietus lāses arvien biežāk sitas pie logu rūtīm un pieaugošās vēja brāzmas liek arvien biežāk atcerēties par ikdienišķām lietām. Vai mūsu mājas ir gatavas rudens-ziemas sezonas pārbaudījumiem? Vai sienas, logi un jumts spēs mūsu mājas saglabāt siltas un sausas?
Ja nē, tad šobrīd ir pēdējais laiks darīt kaut ko lietas laba!

Noteikti iepazīstieties ar mūsu rudens īpašajiem piedāvājumiem. Jūs noteikti atradīsiet sev noderīgas lietas un padomus gan jumta remontam, gan arī jaunas mājas apjumšanai.

Turklāt, esošo produktu klāstu ir papildinājuši jauni S-veida māla dakstiņi modernā izpildījumā : Nova. Tie ir tradicionālie S-veida, gropēti (valcēti) jumta dakstiņi, kuros ir izmantotas dažādas ražošanas inovācijas. Sīkāk par šo produktu ir aprakstīts pielikumā.

Patīkams jaunums ir arī visiem tiem, kuri seko mūsdienu tehnoloģiju jauninājumiem un ikdienā lieto viedtālruņus. Monier ir izstrādājis jaunu aplikāciju priekš iPhone. Ar tās palīdzību gan celtnieki, gan amatieri jebkurā brīdī savā tālrunī spēs rast atbildi uz daudziem ar jumtu saistītiem jautājumiem.
Novēlu sausu un siltu rudeni katrā mājā!

Ar cieņu.

Renārs Vucāns,
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

Rudens cenu kritums: Zanda Lux sērija ar 25% atlaidi

Rudens ir īstais laiks renovācijai. Ik gadu šis lietainais gadalaiks rada problēmas ēkām, kurām tek jumti.

Šajā septembrī  SIA  Monier piedāvā unikālu iespēju iegādāties LUX sērijas rindu dakstiņus ar - 25% atlaidi. Īpašais piedāvājums uz dakstiņiem (rindu dakstiņu cena LUX sērijas visām septiņām krāsām - 4,86Ls/m2 (ieskaitot PVN),  pie mūsu produkcijas izplatītājiem būs spēkā visiem klientiem līdz septembra beigām.

Ja izmainīt laika apstākļus ir gandrīz neiespējami, tad iegūt kvalitatīvu un drošu dakstiņu jumtu ir ļoti vienkārši un viegli!

Vairāk informācijas 
Kā renovēt jumtu?

Pēc divām ar sniegu pārbagātām ziemām daudzi ēku īpašnieki ir nopietni sākuši aizdomāties par vecā jumta seguma nomaiņu. Par to, kā izvēlēties piemērotu jumta segumu un kam būtu jāpievērš uzmanība to uzsākot, padomus sniedz lielākā slīpo jumtu ražotāja –Monier – celtniecības partneruzņēmumi Latvijā.

Latvijas ēku jumtiem pēdējos gados ir bijis jāiztur daudzu dabas untumu pārbaudījumi. Iepriekšējā vasarā spēcīgs vējš norāva segumu aptuveni pusotram tūkstotim jumtu, no kuriem lielākā daļa bija „vieglie” skārda un vecie šīfera jumti. Ziemā jumtus pārklāja bagātīga sniega sega : dažu jumtu konstrukcijas sniega slodzi neizturēja un iegruva.

Vairāk informācijas 
Monier aplikācija IPhone telefonā

Tagad jebkuram ir iespēja  lejupielādēt  savā IPhone telefonā Monier aplikāciju, kas piedāvā informāciju par produktiem jumtu renovācijai un būvei. Aplikācija satur visa veida informāciju, kas nepieciešama jumta darbu veikšanai. Monier ir pirmais Ziemeļvalstīs, kas šādu pakalpojumu piedāvā bezmaksas.

Pašreiz aplikācija pieejama tikai IPhone lietotājiem un satur rūpīgu tehnisko informāciju, rasējums, detalizētu ieklāšanas instrukciju, kā arī jumta slīpuma mērītāju rīku.

Vairāk informācijas 
Nova – jauns favorīts Latvijas jumtiem

Daktiņš Nova ar savu formu un funkcionalitāti veiksmīgi papildina mūsu materiālu klāstu. Tie ir tradicionālie S-veida, valcēti jumta dakstiņi, kuros ir izmantoti visi mūsu pēdējie jauninājumi. Visas izmantotās ražošanas inovācijas ir ļāvušas iegūt tehniski uzlabotus māla dakstiņus, kas ir ļoti vienkārši klājamiun ir izturīgi Baltijas klimatā.

 Daudzi mūsu klienti ir profesionāli jumiķi, tāpēc Nova produkti ir veidoti tā, lai tie atbilstu arī visām jumiķu augstajām prasībām. Tas nozīmē, ka ar šiem dakstiņiem būs viegli un ātri strādāt gan profesionāļiem lielos projektos, gan neprofesionāļiem , mainot jumta segumu savās paša mājās.

Nova dakstiņiem ir skaista, gluda virsma, ko nodrošina īpašas ģipša presformas. Klāt jumtu ar tiem ir viegli, pateicoties gropēm (valcēm), kas ļauj  izmantot mainīgu latojuma soli. Klientiem  tiek piedāvāts arī pilnīgs jumta piederumu klāsts: stiprinājumi, ventilācijas elementi, blīvētāji un jumta drošibas produkti.

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.