JUMTS NR. 3
2009
SVEICINĀTI!

Pavisam nesen izsūtījām savu otro jaunumu lapu. Nu jau klāt trešais numurs. Šoreiz jaunumu lapa pēc uzbūves atšķiras no iepriekšējām. Katrā lapā cenšamies piedāvāt interesantu lasāmvielu un iespējami daudz pievienotās vērtības, padomus vai informāciju par jaunajiem izstrādājumiem. Šoreiz koncentrējamies uz labām cenām, jaunu montāžas instrukcijas kvalitātes līmeni un, protams, konkursiem.

Daži vārdi arī par iepriekšējām jaunumu lapām un statistiku. Man ir patiešām liels prieks konstatēt, ka mūsu jaunumu lapas izraisa tik lielu interesi. Lapas lasīšanas procents ir augsts, un skaitļi liecina, ka cilvēki tās lasa arī atkārtoti. Ja tomēr gadās, ka no pastkastītes kāda no iepriekšējām jaunumu lapām ir pazudusi, visas jaunumu lapas atradīsiet arī mūsu mājaslapas www.monier.lv biznesa klientu sadaļā.

Patīkamu lasīšanu!

Renārs Vucāns
tirdzniecības vadītājs Latvijā.

ĪSTI DAKSTIŅI LĒTĀKI NEKĀ TO IMITĀCIJA NO METĀLA!

Ja vēlaties piedāvāt savam klientam vislabāko jumta materiālu, bet raizējaties par to, ka skārda jumtu izgatavotāji piedāvās klientam lētākas cenas, nekā spējat jūs, atsūtiet projektu mums. Garantējam, ka cenas ziņā betona dakstiņi vienmēr būs labāki nekā dakstiņu imitācijas no metāla. Izmēģiniet un pārsteidziet savus klientus!

Vairāk informācijas 
JAUNS MONTĀŽAS INSTRUKCIJAS LĪMENIS!

Vikipēdija apgalvo, ka ābece ir mācību grāmata, pēc kuras mācās lasīt. To lieto pirmsskolas vecuma bērni vai skolēni. Par ābeci pārnestā nozīmē dēvē arī pamata zināšanas kāda jomā vai grāmatu, kas tās apskata.

Vairāk informācijas 
GADA JUMTA UZSTĀDĪTĀJS 2009

Tāpat kā iepriekšējos gados, izraugāmies labāko no mūsu Partneru kluba celtniekiem vidus. Paveikto darbu skaits nav svarīgs. Svarīga ir tikai kvalitāte. Kā vienmēr – atsūtiet mums attēlus ar saviem šī gada darbiem. Uz saņemto attēlu pamata žūrija izvēlēsies piecus labākos, kurus delegācija apmeklēs un inspicēs. Vairāk informācijas pie Monier pārdošanas cilvēkiem.

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.