JUMTS NR. 4 - 2010
Monier jaunumi
LABDIEN!

Laiks kā vienmēr nepielūdzami steidzas - tuvojas 2010. gada nobeigums. Tādēļ jau šodien varam paust dažus secinājumus par šī gada tendencēm. Ja 2009.gadā mēs saskārāmies ar ekonomiskām grūtībām gan privāti, gan arī katrs vairāk vai mazāk savā darbā, un gandrīz visi rādītāji būvniecības nozarē samazinājās, tad šodien mēs varam redzēt, ka tirgus ir stabilizējies. Vai šis stabilizācijas process būvniecības nozarē būs ar tendenci pārtapt izaugsmē? - ļoti cerēsim, bet šodien patīkamais secinājums ir - stabilizācija. Tā ir redzama arī cilvēku (patērētāju) prātos un darbībās. Ir patīkami redzēt, ka cilvēki domā pozitīvāk un lielais pesimisms ir pārgājis vai vismaz mazinājies. Piedzīvotās grūtības mums ir likušas daudzas lietas rūpīgāk izsvērt, iespējams pat mainīt prioritātes. Tās savā ziņā bija laba mācība, kas jebkurā gadījumā turpmāk noderēs. Sakrustosim pirkstus, lai dzīve Latvijā kopumā un katram no mums personīgi no šī brīža iet tikai uz augšu!

Lai gan drīzumā mēs sagaidīsim sniegu un jumiķi gatavo ziemas darbu plānu, mēs savus tempus samazināt (ieslīgt ziemas miegā) vēl netaisamies. Dažas interesentas aktivitātes notika oktobrī un arī novembrī būs turpinājums. Vairāk informācijas varat smelties šajā elektroniskajā Monier jaunumu avīzē.

Novēlu visiem izbaudīt tuvojošās ziemas priekus!

Ar cieņu,

Renārs Vucāns
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

Noliktavas tīrīšana!

Gatavojoties noliktavas atjaunošanas darbiem un tuvojoties gada noslēgumam Monier rīko noliktavas tīrīšanu. Tikai īsu brīdi mēs varam jums piedāvāt ierobežotus noliktavas krājumus par īpaši izdevīgām cenām. Prece ir ļoti ierobežotos daudzumos un var būt izpārdota dažās dienās.

Vairāk informācijas 
Par nekustamā īpašuma atslēgas vārdu kļūs energoefektivitāte

Labākas dzīves vides vārdā cilvēki cenšas pārcelties no piepilsētas lauku ciematiem atpakaļ uz pilsētu, – tā Monier lielo klientu menedžeris Vladislavs Gorovojs stāsta par buma laika nekustamā īpašuma tirgus sekām.

Pēdējais gads, pusotra savā ziņā ir iedzinis cilvēkus apjukumā, jo prognozes un viedokļi ir bijuši ļoti dažādi. Ko tagad varētu dēvēt par izdevīgu darījumu ar nekustamo īpašumu?

Vairāk informācijas 
Jumts, ko nebaida vētras.

Pēdējo gadu pieredze liecina, ka arī Latvijā vairākas reizes gadā tiek novērots tik spēcīgs vējš, kas sasniedz vētras spēku. Vētras ar vislielākajiem postījumiem mūs piemeklē janvārī, reizēm arī oktobrī un karstajos mēnešos – jūlijā un augustā, kad ļoti spēcīgs vējš pavada stiprus pērkona negaisus. Šādi dabas apstākļi vienmēr nes zaudējumus iedzīvotājiem. Katru gadu vētrās cieš ēku jumti.

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.