JUMTS NR.1 - 2013
Jaunumi Arhitektiem
Pirmais solis uz jaunu jumtu!

2013. gads ir aizsācies ar strauji augošu interesi par dakstiņu jumtu risinājumiem no daudzu arhitektu puses, tādēļ esam nolēmuši aizsākt jaunu (cerams veiksmīgu) tradīciju : periodiski informēt Latvijas arhitektu sabiedrību par jaunumiem un tendencēm kvalitatīvu jumtu materiālu (pamatā dakstiņu) ražošanā un pielietošanā. Laika gaitā mēs centīsimies pastāstīt par pastāvošo daudzveidību jumta dakstiņu un jumta palīgmateriālu klāstā, kā arī par svarīgākajiem jumta mezglu risinājumiem mūsu skatījumā.

Mazliet par mums, lai neesam gluži svešinieki. Monier ir zīmols, kas pārstāv senas tradīcijas un oriģinālus risinājumus. Mēs ražojam gan māla, gan betona dakstiņus, kā arī dažādus jumta palīgmateriālus un aksesuārus. Mums ir ražotnes visā pasaulē, kas mūs padara par patiesi globālu uzņēmumu ar preču klāstu, kas pielāgots vietējām tradīcijām un būvniecības stiliem. Neatkarīgi no tā, vai Jūs meklējiet inovatīvus betona dakstiņus ar īpašiem virsmas pārklājumiem vai izsmalcinātus glazētus māla dakstiņus, mēs varam piedāvāt jumta risinājumus jebkurai gaumei.
Fakts, ka esam tirgus līderi slīpo jumtu ražošanā, mudina mūs par nozīmīgāko lietu ikdienas darbā izvirzīt kvalitāti. Mēs testējam mūsu izstrādājumus tādos veidos, kādus mūsu konkurenti nespēj nodrošināt. Mums ir meteoroloģiskās stacijas dažādās pasaules vietās, un daudzās no tām ir ekstremāli laika apstākļi, piemēram, Bukita Kemuninga Malaizijā, Leikvelsa ASV un Bergena Norvēģijā. Tās mums nodrošina informāciju, kas ļauj analizēt kā izgatavot jumtu, kas spēj gadu no gada izturēt dažādus laika apstākļus. Lai nodrošinātu visu mūsu izstrādājumu izturību, tos pakļaujam daudzām pārbaudēm un kvalitātes kontrolēm mūsu tehniskās attīstības centros Vācijā un Anglijā, kur tos pakļauj ultravioletajam starojumam, salam, erozijai, straujām temperatūras svārstībām un citu apstākļu iedarbībai. Visiespaidīgākā pārbaude ir vēja tunelis, kur laika apstākļi var strauji mainīties no neliela lietus līdz spēcīgai vētrai.

Nobeigumā es vēlos piedāvāt padarīt mūsu saikni abpusēju. Mēs labprāt diskutējam par visiem jautājumiem, kas saistīti ar dakstiņu jumtiem. Sūtiet tieši Jums šobrīd aktuālos jautājumus uz e-pastu jumts@monier.com, un mēs centīsimies jēgpilni atbildēt - apskatot tēmu nākamajā rakstā, vai arī atbildot personīgi. Detalizētu informāciju var iegūt arī sazinoties ar Monier pārstāvjiem.
Patiesi ceram, ka piedāvātā informācija būs saistoša un noderīga Jums ikdienas darbā.

Ražīgu gadu novēlot,
Renārs Vucāns
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

Zanda Polar - izturīgs jumts matētos, dabīgos krāsu toņos!

Esam padarījuši Zanda klāstu spēcīgāku, papildinot to ar jauno, matēto betona dakstiņu Zanda Polar. Šī jaunā dakstiņa izveidē, iedvesma tika gūta no ziemeļvalstu dabas, un tas tika īpaši izstrādāts, lai būtu atbilstošs bargo ziemeļvalstu un Baltijas klimatam. Dabisko krāsu un materiālu popularitāte dizainā ir vērojama jau ilgu laiku. Polar ir daļa no šīs tendences. Šie dakstiņi ar saviem dabisko krāsu toņiem un matēto virsmas apdari veiksmīgi iekļaujas apkārtējā vidē, padarot tos piemērotus gan jaunbūvēm, gan vecāku māju renovācijai.  Zanda Polar dakstiņi nodrošinās mājai dabisku, skaistu, drošu un ilgmūžīgu jumtu!

 

Lai iegūtu plašāku informāciju par šo dakstiņu, lūdzu noklikšķiniet uz baltās bultiņas.

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.