JUMTS NR.2 - 2013
Jaunumi Profesionāļiem
Veidosim vieglu ceļu uz jaunu jumtu kopā!

Ilgi gaidītais pavasaris ir atnācis, kas ļauj jumtu darbu sezonai atsākties ar jaunu sparu! Veiksmīgi uzsākot gadu, esam īstenojuši un aizsākuši vairākas svarīgas lietas : novadītas daudzas apmācības gan jumiķiem, gan tirgotājiem, Monier produkcijas klāstam ir pievienojies jauns betona dakstiņš Zanda Polar,  palaists dzīvē jauns kop-projekts GudriCelt.lv un kā katru gadu, arī šogad, marta beigās norisinājās  „Partner Club” jumiķu konference, kuras laikā arī tika sveikts Monier vērtējumā 2012.gada labākais jumiķa - kompānijas veikums.

Mēs (Monier) esam nolēmuši atkārtot pagājušā gadā veiksmīgi uzsākto un māju īpašniekiem nozīmīgo aktivitāti : jumtu konstrukciju bezmaksas novērtēšanu. Aicinām arī jūs piedāvāt šo bezmaksas pakalpojumu saviem klientiem – māju īpašniekiem, kuri plāno jumta renovāciju.  Jumta bezmaksas novērtēšana tiks īstenota pavasara-vasaras laikā, kā daļa no projekta : Viegls ceļš uz jaunu jumtu! Tā ir iespēja māju īpašniekiem pārliecināties par esošās jumta konstrukcijas patreizējo stāvokli, saņemt ieteikumus tās stiprināšanai, kā  arī labākā risinājuma ieteikumus viņu mājas jumtam. Plašāku informāciju par pieteikšanos šim bezmaksas pakalpojumam skatīt šeit.

Monier nešaubīgi turpina virzību uz kvalitatīvas būvniecības popularizēšanu. Tieši tādēļ esam iesaistījušies jaunā projektā : piecu būvmateriālu ražotāju apvienībā GudriCelt.lv. Šīs apvienības pirmā tirdzniecības akcija šajā pavasarī ir pieci klientiem izdevīgi piedāvājumi : gan atlaides inovatīviem produktiem, gan īpašas dāvanas. Monier piedāvājums šīs akcijas ietvaros ir 15% atlaide uz rindu dakstiņiem ar īpašiem aizsargpārklājumiem Zanda Protector un Zanda Polar. Vairāk informācijas variet iegūt šeit.

„Celt var lēti, celt var dārgi, gudri celt, ir zelta vārdi”
 
Vēlot veiksmi darbos,

Ar cieņu,
Renārs Vucāns
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

 

Zanda Polar - augstas kvalitātes zīmols

Esam padarījuši Zanda klāstu spēcīgāku, papildinot to ar jauno, matēto betona dakstiņu Zanda Polar. Šī jaunā dakstiņa izveidē, iedvesma tika gūta no ziemeļvalstu dabas, un tas tika īpaši izstrādāts, lai būtu atbilstošs bargo ziemeļvalstu un Baltijas klimatam. Dabisko krāsu un materiālu popularitāte dizainā ir vērojama jau ilgu laiku. Polar ir daļa no šīs tendences. Šie dakstiņi ar saviem dabisko krāsu toņiem un matēto virsmas apdari veiksmīgi iekļaujas apkārtējā vidē, padarot tos piemērotus gan jaunbūvēm, gan vecāku māju renovācijai.  Zanda Polar dakstiņi nodrošinās mājai dabisku, skaistu, drošu un ilgmūžīgu jumtu!

 

Lai iegūtu plašāku informāciju par šo dakstiņu, lūdzu noklikšķiniet uz baltās bultiņas.

Vairāk informācijas 
Gada jumiķis 2012

Arī šogad, kā katru gadu, tika izvēlēts 2012. gada labākais Monier "Partner Club"  jumiķis - kompānija! "Partner Club" jumiķu paveiktais tika nodots Monier Nordic-Baltic žūrijas vērtēšanai.  Tika izvēlēti 3 labākie jumiķu veikumi, no kuriem tika izvirzīts uzvarētājs! Prieks par visiem iesūtītajiem darbiem (to fotogrāfijām), jo fināls izvērtās tiešām saspringts.

 

Sīkāka informācija un foto attēli noklikšķinot uz baltās bultiņas.

Vairāk informācijas 
Gudricelt.lv

Mēs, apvienības Gudri Celt dalībnieki, esam PAR labām mājām. Gudri Celt – tie ir pieci Latvijā pazīstami uzņēmumi, kas katrs atsevišķi pārstāv noteiktas celtniecības produktu grupas.  Ikviens no mums ir augstākās raudzes profesionālis savā jomā, kas ļauj piedāvāt vispiemērotākos materiālus un risinājumus ikvienai mājai.

Šīs apvienības pirmā tirdzniecības akcija ir pieci klientiem izdevīgi piedāvājumi: gan atlaides inovatīviem produktiem, gan īpašas dāvanas. Monier piedāvājums šīs akcijas ietvaros ir 15% atlaide uz rindu dakstiņiem ar īpašiem aizsargpārklājumiem Zanda Protector un Zanda Polar.

 

Vairāk informācijas noklikšķinot uz baltās bultiņas.

 

Vairāk informācijas 

Part of BMI Group

Ja turpmāk izvēlaties nesaņemt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit atrakstīties

Ja nevarat atvērt šo Jaunumu lapu, spiediet šeit.