Darbs BMI MONIER

AKTUĀLĀS VAKANCES

MONIER, viena no lielākajām jumta segumu materiālu kompānijām pasaulē, aicina savam kolektīvam pievienoties noliktavas palīgstrādnieku uz noteiktu laiku.

Darba pienākumi
Pasūtījumu komplektēšana (dakstiņu jumta segumi, aksesuāri, skursteņi un to piederumi);
Noliktavas kārtošana.

Prasības kandidātiem
Kārtīgs, prot rūpīgi veikt savu darbu;
Var cilāt smagumus (nav galvenā prasība, bet iespēams, ka šad tad jāpaceļ kaut kas smagāks).

Piedāvājam
Darbu uz noteiktu laiku sākot no 01.08.2018 – 31.10.2018. Iespējams, ka nepieciešams strādāt arī novembrī.
Darba laiks darba dienās no pl. 08:30 – 17:00. Sestdien, svētdien brīvs.
Atalgojumu sākot no 700,-EUR bruto.

Savus CV lūgums sūtīt uz e-pastu jumts@bmigroup.com. Pieteikšanās līdz 20.jūlijam.

MONIER Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā nodarbina 300 darbiniekus 7 valstīs. Neskatoties uz dažādo kultūras kontekstu un valodām, mums visiem ir kopīgas vērtības un mērķi.

MONIER ir tirgus līderis ne tikai jumtu segumu materiālu nodrošināšanā. Vēlamies akcentēt, ka esam arī vadošie darba devēji savā nozarē.

Lielu uzmanību veltām mūsu darbinieku veselībai un drošībai, jo uzskatām, ka ļaudis, kas jūtas droši un apmierināti savā darbavietā, labi strādā un vēlas vēl ilgi strādāt šajā kompānijā. To atspoguļo arī mūsu pēdējā darbinieku aptauja, kurā 80% aptaujāto apgalvoja, ka lepojas par to, ka strādā MONIER, un 75% iesaka arī citiem šeit strādāt.

Mūsu klasiskie produkti tiek pastāvīgi pilnveidoti, uzlabojot kvalitāti un ievērojot būvniecības normatīvus, kā arī jaunākās tendences. Klientu intereses ir mūsu vadmotīvs – arvien mainīgajā būvniecības industrijā nepieciešami elastīgi un jaunām iespējām atvērti darbinieki. Saviem darbiniekiem piedāvājam apmācības, labus darba nosacījumus, saliedētu kolektīvu un izaugsmes iespējas starptautiskā kompānijā.

Visiem mūsu darbiniekiem ir iespēja veidot karjeru gan Latvijā, gan arī pasaulē.

Darbs MONIER