Dakstiņi Turmalin

Turmalin ir jauns plakanais „interlockings“ (valcētais) māla dakstiņš, kuru mēs sākam piedāvāt 2009. gadā. Šī dakstiņu sērija tiek ražota Vācijā, tās nosaukums aizgūts no spēcīga un izturīga dārgakmens.

Turmalin ir pieejami visi nepieciešamie speciālie dakstiņi un aksesuāri. Krāsu dažādība ir izstrādāta atbilstoši mūsdienu arhitektūras prasībām. Arī speciālo dakstiņu klāsts ir veidots atbilstoši mūsdienu prasībām. Izvēloties kompletējošos jumta elementus, Jums būs iespēja lietot gan universālos, gan specializētos izvadus, drošības elementus un stiprinājumus.

Rezultātā Jūs iegūsiet labi pārdomāta izskata māju, kura perfekti iederēsies arī apkārtnē ar moderna dizaina ēkām : piemēram kā baznīca Frankfurtē.
Turmalin dakstiņi plaši tiks piedāvāti no 2009. daga sākuma, bet jau pagājušā gadā Baltijas reģionā (arī Latvijā) tika ieklāti vairāki jumti izmantojot šo dakstiņu sēriju. Šie dakstiņi tiek ražoti Karstädt, Vācijā, kur ražo arī dakstiņu šeriju Nortegl.

VAI JŪS ZINĀJĀT

Turmalīns ir dārgakmens, gluži kā rubīns vai ahāts. Turklāt turmalīns ir dārgakmens, kuram ir raksturīgas visdažādākās krāsas. Tas spēj atdarināt ljebkura cita dārgakmens krāsu : sākot no bezkrāsaina līdz tumši melnam un ļoti daudzus citus toņus.

Šī dārgakmens vārds ir cēlies no singali valodas : “tura mali”, kas nozīmē “daudzkrāsains akmens”. Turmalīns ir ļoti izturīgs, kas padara to pievilcīgu un bieži izmantojamu arī dārglietu darināšanā.

Turmalin
Turmalin
FAKTI
Krāsas:
-Glazēts: Melns,Kastaņbrūns,Ciedrpelēks
-Angobēts: Sarkans, Melns, Pelēks
-Dabīgs: Ķieģeļsarkans
Garums: 475 mm
Platums: 280 mm
Svars: 4,5 kg/gb, 50 kg/m2