Gada labākais jumtu uzstādītājs 2009

Konkursa „Baltijas un Skandināvijas valstu labākais jumtu uzstādītājs 2009” (angļu val. North European Roofer Of The Year) uzvarētājs šogad ir noteikts. Ļoti saspringtā cīņā par labāko kļuva Dānijas uzņēmums Sydjysk Total Tag Aps.

Pirms Latvijas vietējā fināla tika izvēlēti trīs vienlīdzīgi finālisti. No profesionāļiem izveidotā žūrija, kuras sastāvā bija gan Monier pārstāvji, gan arhitekti, par labāko Latvijas jumtu uzstādītāju atzina Mansardi SIA. Vērtējot tika ņemta vērā Monier materiālu izmantošana, darba kvalitāte, estētiskā un praktiskā vērtība.

Uzvarētājs tika nosūtīts uz Glāzgovu, kur viņš tālāk sacentās par Ziemeļvalstu un Baltijas valstu labākā jumtu uzstādītāja titulu. Tur konkurss bija īpaši spraigs, jo šogad visi bija ļoti centušies. Uzmanība tika pievērsta ne tikai jumtu būvei, bet arī vēlākai nofotografēšanai – kāds pasūtīja ceļamkrānu, lai nofotografētu jumtu no augstākas vietas, cits atkal uzņēma panorāmas foto. Ar nelielu pārsvaru par šī gada uzvarētāju tika atzīts Dānijas celtniecības uzņēmums Sydjysk Total Tag Aps. Taču arī latviešiem veicās labi, jo viņi iekaroja konkurentu un cilvēku sirdis!

Dantegl
Siguldas evaņģēliski luteriskā baznīca
Mansardi SIA