Jumts Nr. 2

Sveicināti!

Mūsu otrā vēstule ar jaunumiem pie jums, dārgie partneri, nonāks, kad Monier būs sākušies aizraujoši laiki. Gan Latvijas celtniecības tirgum, gan nozares uzņēmumiem būs jāpierāda sev un arī kolēģiem, un konkurentiem, vai esam gatavi strādāt spriedzes un dažādiem izaicinājumiem pilnā vidē. Priekšā stāv periods, kas nopietni pārbaudīs mūsu prasmes un motivāciju ikvienā dzīves jomā.

Mums kā labai komandai ir kopējs viedoklis: „Mēs nevaram atļauties neizmantot krīzes sniegtās iespējas“ Tieši tā – ar nopietnu pašanalīzi, mācīšanos, jaunu iespēju meklēšanu un humoru – šodien mēs noteikti esam spēcīgāki kā jebkad agrāk. Spēcīgais komandas gars un lieliskie partneri mums ir palīdzējuši iesoļot Latvijas ēku renovācijas tirgū, kas šodienas situācijā noteikti ir viens no mūsu svarīgākajiem darbības virzieniem. Tas ir palīdzējis pārvarēt arī daudzas grūtības, kuru skaitā ir arī vairāku labu kolēģu aiziešana no mūsu uzņēmuma.

Uz šo brīdi mēs esam spējuši atrisināt problēmas, kuras mūs nomāca vasarā – kā preču pieejamība, tā arī jumtu aprēķini ir iepriekšējā labajā līmenī. Mūsu profesionālais tehniskā un pārdošanas atbalsta dienests ir jūsu rīcībā kā veikalā, tā būvlaukumā!

Lai gan ir tikai oktobris, mēs savos plānos jau esam nākošajā gadā. Taču par tiem tuvāk – nākamajā reizē.

Uz aizraujošu tikšanos!

Renārs Vucāns,
tirdzniecības vadītājs Latvijā.

  • RICHARD DOBRUS: "CEĻĀ PĒC JAUNIEM IZAICINĀJUMIEM!"
  • KARALISKAIS RENOVĀCIJAS PROJEKTS.
  • Ietaupi 15 stundas no sava darba laika.