Ietaupi 15 stundas no sava darba laika!

Jumta zemsegums, kurš piepildīs visas jūsu vēlmes un uz pusi samazinās uzlikšanas laiku!

Labāk divi 16 kilogramu smagi Divoroll ruļļi nekā 150 kilogramu jumta papes – ergonomisks, ekonomisks un praktisks! Divoroll apvieno visas jumtu zemsegumu funkcijas un paredzēts tieši jums, kas nodarbojaties ar jumtiem. Ar Divoroll ietaupīsiet vismaz 15 stundu darba laika!

Divoroll

Produkts

Divi ruļļi jumtam (apm. 140 m2) ir viss, kas nepieciešams, lai aizvietotu dēļu klājumu un jumta papi. Divoroll tehniskā uzbūve ir radījusi izturīga un sagriežama materiāla apvienojumu. Tas nozīmē, ka materiāls ir tik izturīgs, ka uzkāpjot tas neplīst, bet ar to ir ārkārtīgi vienkārši strādāt.

Divoroll Top RU

Divoroll Top RU

Augstas kvalitātes elpojošajam zemsegumam abās malās ir līmlente. Attiecībā uz izturības un mehāniskajām īpašībām zemsegumam ir vieni no augstākajiem rādītājiem, un tas iztur arī koka impregnēšanas līdzekļu iedarbību. To galvenokārt ieteicams izmantot siltinātās jumta konstrukcijās uz dēļu klājuma un arī spārēm. Tas piemērots arī nesiltinātām konstrukcijām. Ātri un viegli uzliekams. Labākais risinājums gadījumā, ja ir doma saglabāt veco dēļu klājumu. Ja zemsegums tiek likts mitrā laikā, Divoroll Top RU, pateicoties divkāršajai līmlentei, ir vienīgais pareizais risinājums.

Divoroll Universal S

Divoroll Universal S

Jaunās paaudzes augstas difūzijas zemsegums, kuram apakšējā malā ir līmes josla slokšņu savienošanai. Armatūras siets un neslīdošā virsma atvieglo uzstādīšanu. Zemsegums neslīd arī mitros laika apstākļos un, nejauši uzkāpjot uz tā, neplīst.
Tas galvenokārt tiek izmantots siltinātās konstrukcijās tieši uz siltumizolācijas un bez ventilācijas spraugas. Izmantojot nesiltinātās konstrukcijās, tas kalpo par neelpojošu zemsegumu. Pateicoties līmes joslai, to ir vienkārši un ērti uzklāt. Turklāt tas lieliski kalpo arī aizsardzībai pret vēju, tā ļaujot ietaupīt jumta izmaksas.

Saudzē apkārtējo vidi

Divoroll funkcionē gluži kā vējjaka no Gore-tex materiāla – tas izvada mitrumu, bet slapjumam neļauj iekļūt. Turklāt materiālā iestrādātā membrāna cieši sakļaujas ap stiprinājuma naglām. Tādējādi nav arī riska, ka naglu radītās atveres zemsegumā varētu laist cauri mitrumu. Tā kā Divoroll ir elpojošs zemsegums, jumta konstrukcijā nav nepieciešams veidot ventilācijas spraugu. Ietaupīto telpu šādā gadījumā var izmantot, piemēram, papildu izolācijas ievietošanai, tā taupot enerģiju un saudzējot arī apkārtējo vidi.

Divoroll ir unikāls, bet ne jauns produkts mūsu tirgū. Mēs šo izstrādājumu pārdodam jau gandrīz piecus gadus. Pasaulē katru gadu tiek pārdoti vairāk nekā 80 miljoni kvadrātmetru Divoroll. Starp citu, tas ir vadošais jumtu zemsegums Norvēģijā un Somijā, kur ir nepieciešams materiāls, kas spētu ilgi izturēt skarbajos klimatiskajos apstākļos.

Divoroll