Īsti dakstiņi lētāki nekā to imitācija no metāla!

Zanda Lux

Vai šaubāties, ka mēs to spēsim? Izmēģiniet mūs līdz Ziemassvētkiem!

Ja vēlaties piedāvāt savam klientam vislabāko jumta materiālu, bet raizējaties par to, ka skārda jumtu izgatavotāji piedāvās klientam lētākas cenas, nekā spējat jūs, atsūtiet projektu mums. Garantējam, ka cenas ziņā betona dakstiņi vienmēr būs labāki nekā dakstiņu imitācijas no metāla. Izmēģiniet un pārsteidziet savus klientus!

Rīkojieties šādi: ja klients vaicā jūsu piedāvājumu dakstiņus imitējošam metāla jumtam, pavaicājiet viņam visus nepieciešamos izmērus jumta seguma materiāla aprēķināšanai. Tālāk zvaniet vai rakstiet mums. Mēs aprēķināsim īstam dakstiņu jumtam nepieciešamo materiālu daudzumus un vienmēr piedāvāsim labāku cenu par imitāciju no metāla. Tālākais pārdošanas darbs taču ir vienkāršs. Labāka cena, ilgāks kalpošanas laiks, minimāls trokšņu līmenis zem jumta, ugunsdrošība, drošāks un pret vētrām izturīgāks jumts – tie ir tikai daži atslēgas vārdi, kāpēc metāla vietā būtu dodama priekšroka kārtīgam dakstiņu jumtam.

Vienmēr piedāvāsim labāku cenu!

Pārbaudiet mūs un pārliecinieties, ka spējam piedāvāt labāku cenu apvienojumā ar labāku kvalitāti. Visus kontaktus ar telefona numuriem un e-pasta adresēm atradīsiet šeit.

Atšķir : kas ir īsts dakstiņa jumts un kas ir imitācija!