Jumts Nr.1 - 2011

Sveicināti dārgie partneri!

Renārs Vucāns
Renārs Vucāns

Šobrīd mēs visapkārt redzam straujo pavasara tuvošanos, un šis patīkamais atkusnis ir jūtams gan dabā, gan arī apkārtējo cilvēku darbībās. Noteikti kāda daļa no cilvēkiem, kas ziemā bija koncentrējušies vienkārši uz izdzīvošanu, drīzumā sāks apdomāt pavasarī darāmo darbu sarakstu - iespējams arī mājas jumta pielabošanu vai pat atjaunošanu.
Šajā sakarā arī šogad mums, Monier, padomā ir piedāvāt Jūsu klientiem visdažādāko palīdzību un ieteikumus : kā nekļūdīgi izdarīt izvēli starp iespējamajiem jumta materiāliem. Protams, mēs runāsim par dakstiņiem - materiālu, kuru mūsu seņči gadsimtiem ilgi ir pamatoti atzinuši par labu esam, kurš ir spējis pārdzīvot gan Padomju, gan straujos pēcpadomju laikus, kad pie mums ieplūda liels daudzums vienkārši "apšaubāmu" jumta materiālu. Skaidri redzams, ka okupācijas laikos saprašana par kārtīgu jumtu tika sašķobīta - kautkā parādījās maldīgs uzskats, ka labākie jumti ir "vieglie" nevis kvalitatīvie. Monier domā savādāk.

Mēs esam pārliecināti, ka laika pārbaudi izturējušie dakstiņi ir racionālākā izvēle starp jumta materiāliem. "Ātrās" būvniecības laiks, kur dominēja doma par "ātru" peļņu un būvēs tika pielietoti nevis kvalitatīvi materiāli, bet "mēsli", ir pagājis. Daudzas lietas notiks savādāk - arī izvēloties jaunu jumtu savas ģimenes miteklim, cilvēki kārtīgāk izsvērs paredzēto ieguldījumu. 

Vēl es vēlētos atgādināt, ka no 17.marta norisināsies ikgadējā būvniecības izstāde Māja-1, kurā būsim sastopami arī mēs. Aicinu Jūs visus iegriezties Monier stendā, kur varēs redzēt dažus jaunumus : jauni, moderni dakstiņu profili, jaunas krāsas populārākiem produktiem, arī jaunumi jumta aksesuāru komplektā.

Jauku dienu un plaukstošu pavasari.

lasīt vairāk: