Perfekta simetrija – jaunais Granat 13V

Mazas pārmaiņas, liels efekts.

Granat 13V
Granat 13V

Esam pilnveidojuši mūsu Granat jumta dakstiņus, un Granat 13 tagad ir kļuvis par Granat 13V. Kāpēc? Tieši tādēļ, lai mēs kļūtu vēl labāki, labāki visā, ko darām. Jaunie dakstiņi ir papildināti ar vairākām sīkām detaļām, kas gala rezultātam piešķir jaunu kvalitāti. Produkts ir ieguvis gan funkcionalitātes, gan izskata ziņā. Jaunajam Granat 13V piešķirta arī iF Product Design Award 2011 godalga Vācijā. Žūrijā piedalījās tādu nozaru speciālisti kā arhitekti, projektētāji, produktu attīstītāji, produktu dizaineri utt.

Kas ir iF Product Design Award?

IF Product Design Award aptver vairākas ar produkta dizainu saistītas jomas. Šī godalga tiek piešķirta jau ilgu laiku, un jau kopš 1953. gada IF Product Design Award visā pasaulē tiek atpazīta kā ļoti augstas kvalitātes dizaina zīme.

Ja vēlaties iegūt sīkāku informāciju par to, ar ko nodarbojas IF Product Design Award, spiediet šeit, un tiksiet uz godalgas mājaslapu angļu valodā.

Galvenās pārmaiņas

Jauno Granat 13V dakstiņu latojuma solis ir maināms no 330-360 mm. Tā ir liela priekšrocība renovējot jumtus. Dakstiņiem Granat 13 bija iespējams izmantot tikai vienu latojuma soli – 355 mm.

Jaunie dakstiņi labāk novada ūdeni, jo ir uzlabotas dakstiņu dubultvalces, un arī tādēļ šo dakstiņu uzlikšana kļuvusi vēl vienkāršāka.

Precīzāka informācija pie mūsu tehniskajiem konsultantiem!

lasīt vairāk: