Jauns plakanais dakstiņš Minster – līdzinieku nav!

Jau kādu laiku Monier piedāvā jaunu,uzlabotu Minster dakstiņu. Modernizācija ir pavisam vienkārša - mēs pilnībā mainījām dakstiņa īpašības, un rezultāts ir divreiz stabilāks, izturīgāks un skaistāks. Jaunajam Minster TE dakstiņam ir veikta Star apstrāde, tas nozīmē, ka tā virsmu klāj skaista, pret nodilumu izturīga cementa java. Šī dakstiņa plakanais profils rada to unikālo izskatu.

Minster TE jaunais virsmas slānis ir vienmērīgāks un blīvāks gan pēc savas struktūras, gan būtības. Papildus virsējais slānis ir pārklāts ar speciālu virsmas krāsu, kas aizsargā jumta dakstiņu pret sūnu veidošanos un nodrošina vieglāku apkopi. Dakstiņa stiprība un izturība pret laika apstākļiem ir ievērojami uzlabojusies. Minster TE – cilvēkiem, kuri augstu vērtē drošības sajūtu!

Lai salīdzinātu veco un uzlaboto Minster TE dakstiņu, kā arī, lai salīdzinātu to ar citiem tirgū pieejamajiem jumta izstrādājumiem, jautājiet būvniecības veikalos vai Monier ofisā - Mūkusalas 72. No Minster TE krāsu toņiem Monier piedāvā: māla sarkanu, sarkanu, gaiši pelēku, tumši pelēku, antracīta melnu un koloniālu - tumši brūnu.