Tikai jūlijā : Divoroll Universal S ar 50% atlaidi!

AUGSTĀKĀS KVALITĀTES ELPOJOŠS ZEMSEGUMS PAR PUSCENU.

Skaistā Latvijas vasara ir atnākusi pie mums ar karstuma viļņiem un siltām lietusgāzēm. Arī Jāņu diena jau garām, un daudziem mūsu klientiem jau pirms svētkiem virs galvas bija jauns jumts. Taču jumtu būvniecības sezona turpinās pilnā gaitā, un tāpat turpinās arī mūsu karstie piedāvājumi klientiem.

Jūlijā Jums ir unikāla iespēja ne tikai iegādāties dakstiņus par izdevīgu cenu, bet arī izvēlēties savam jaunajam mājas jumtam kvalitatīvu elpojošu četrslāņu zemsegumu ar neticamu atlaidi (-50%). Īpašais piedāvājums uz zemsegumu Divoroll Universal S (0.76 Ls/m2) pie mūsu produkcijas izplatītājiem būs spēkā visiem klientiem, kuri iegādāsies vismaz 160m2 jebkurus Monier dakstiņus.

Pareizi veidots jumta risinājums (dakstiņi + kvalitatīvi jumta aksesuāri) neapstrīdami paildzina jumta kalpošanas ilgumu. Jumtam jābūt izturīgam - tam jākalpo vairākām paaudzēm, nevis jālabo ik pēc 10 gadiem!

Bezmaksas konsultācijas par Jūsu jumta konstrukcijas un esošā jumta materiāla labošanu pa tālruni : 67629987
Ja Jums ir nepieciešama mūsu Partneru Kluba profesionālo jumiķu palīdzība - meklējiet  tos šeit.

ĪPAŠI IZDEVĪGS PIEDĀVĀJUMS TIEM, KAS VĒLAS SAVAI MĀJAI ĪSTU JUMTU.

Daudzām mājām, kas tika būvētas starp 40-tajiem un 70-tajiem gadiem, ir uzklāts šīfera vai metāla jumts. Toreiz šie materiāli tika uzskatīti par ilgmūžīgiem. Šodien mēs zinām - tas tā nav. Ja šādiem jumtiem ir gadījies bojājums, to turpmākais sabrukšanas process var būt samērā ātrs.

Jūs droši variet nomainīt šīfera vai metāla jumtu

Pieredze rāda, ka vairumam māju nav nekādu problēmu izturēt dakstiņu svaru. Aprēķinot jumta konstrukcijas tiek paredzētas gan sniega, gan vēja slodzes, kuras ir ievērojami lielākas nekā dakstiņu radītais papildus svars. Sazinieties ar tuvāko MONIER izplatītāju un iegūstiet papildus informāciju.

Lai nomainītu veco jumtu pret īstiem dakstiņiem

  • Lai veiktu jumta nomaiņu uz īstiem dakstiņiem parasti neko īpašu nevajag. Tomēr, lai būtu pilnīgi droši, konsultējieties par to arī ar jumtu meistariem.
  • Monier ir plašs oriģinālo detaļu klāsts – sākot no rindu dakstiņiem līdz visdažādākajiem jumta aksesuāriem.
  • Ja jums ir kādi jautājumi, droši zvaniet mums +371 67629056.

HOW DOES THE ROOF WORK

HOW...