Jumts Nr.3 - 2011

Sveicināti dārgie draugi,

Renārs Vucāns
Renārs Vucāns

Šobrīd daudziem no mums (arī man) ir mazliet skumji par to, ka siltā vasara ir jau pagājusi. Lietus lāses arvien biežāk sitas pie logu rūtīm un pieaugošās vēja brāzmas liek arvien biežāk atcerēties par ikdienišķām lietām. Vai mūsu mājas ir gatavas rudens-ziemas sezonas pārbaudījumiem? Vai sienas, logi un jumts spēs mūsu mājas saglabāt siltas un sausas?
Ja nē, tad šobrīd ir pēdējais laiks darīt kaut ko lietas laba!

Noteikti iepazīstieties ar mūsu rudens īpašajiem piedāvājumiem. Jūs noteikti atradīsiet sev noderīgas lietas un padomus gan jumta remontam, gan arī jaunas mājas apjumšanai.

Turklāt, esošo produktu klāstu ir papildinājuši jauni S-veida māla dakstiņi modernā izpildījumā : Nova. Tie ir tradicionālie S-veida, gropēti (valcēti) jumta dakstiņi, kuros ir izmantotas dažādas ražošanas inovācijas. Sīkāk par šo produktu ir aprakstīts pielikumā.

Patīkams jaunums ir arī visiem tiem, kuri seko mūsdienu tehnoloģiju jauninājumiem un ikdienā lieto viedtālruņus. Monier ir izstrādājis jaunu aplikāciju priekš iPhone. Ar tās palīdzību gan celtnieki, gan amatieri jebkurā brīdī savā tālrunī spēs rast atbildi uz daudziem ar jumtu saistītiem jautājumiem.
Novēlu sausu un siltu rudeni katrā mājā!

Ar cieņu.

Renārs Vucāns,
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

lasīt vairāk: