Nova – jauns favorīts Latvijas jumtiem

Nova – jauns favorīts Latvijas jumtiem

Daktiņš Nova ar savu formu un funkcionalitāti veiksmīgi papildina mūsu materiālu klāstu. Tie ir tradicionālie S-veida, valcēti jumta dakstiņi, kuros ir izmantoti visi mūsu pēdējie jauninājumi. Visas izmantotās ražošanas inovācijas ir ļāvušas iegūt tehniski uzlabotus māla dakstiņus, kas ir ļoti vienkārši klājamiun ir izturīgi Baltijas klimatā.

 Daudzi mūsu klienti ir profesionāli jumiķi, tāpēc Nova produkti ir veidoti tā, lai tie atbilstu arī visām jumiķu augstajām prasībām. Tas nozīmē, ka ar šiem dakstiņiem būs viegli un ātri strādāt gan profesionāļiem lielos projektos, gan neprofesionāļiem , mainot jumta segumu savās paša mājās.

Nova dakstiņiem ir skaista, gluda virsma, ko nodrošina īpašas ģipša presformas. Klāt jumtu ar tiem ir viegli, pateicoties gropēm (valcēm), kas ļauj  izmantot mainīgu latojuma soli. Klientiem  tiek piedāvāts arī pilnīgs jumta piederumu klāsts: stiprinājumi, ventilācijas elementi, blīvētāji un jumta drošibas produkti.

Katra dakstiņa detaļa ir rūpīgi pārdomāta. Tās forma ir aizgūta no senlaiku dakstiņiem, kas tika darināti ar rokām. Vienmērīgi noapaļots izliekums un precīzais vilnis piešķir jumtam tradicionālu izskatu 

Nick Day, dizainers, Tehniskais centrs Lielbritānijā

Rūpīgi izstrādātas vissīkākās detaļas

Dakstiņa forma ir aizgūta no senlaiku dakstiņiem, kas tika darināti ar rokām. Vienmērīgi noapaļots izliekums un precīzais vilnis piešķir jumtam tradicionālu izskatu.

Nova

Lejuplādēt šeit

   

lasīt vairāk: