Jumts Nr.1 - 2012

Sveicināti dārgie draugi!

Renārs Vucāns
Renārs Vucāns

Ilgi gaidītā vasara beidzot ir atnākusi un ienesusi mūsu ikdienā vairāk saules, kā arī apņemšanos sasniegt plašākus apjomus jumtu renovācijā! Pirmie darba rezultāti jau ir manāmi un ir acīmredzams, ka jumtu darbu sezona ir aizsākusies aktīvi! Ziemā tika rīkotas jumiķu apmācības, kuru plašais apmeklējums un rezultāts norāda uz to, ka esam nopietna jumtu renovācijas gada sākumā!

Monier šogad gan partneriem, gan klientiem ir sagādājis vairākus patīkamus pārsteigumus!

Aktīvi tiek popularizēts betona dakstiņš ar speciālo Protector pārklājumu, kas eleganti izceļ jaunos jumtus un padara jumta krāsu daudz piesātinātāku un ilgnoturīgāku. Ir papildināts drošības aprīkojuma klāsts. Mūsu piedāvājums zemsegumu (apakšklāju) sadaļā ir kļuvis vēl plašāks – papildinājums ir ekonomiskās klases elpojošais zemsegums „Divoroll PRO+”. Esam ieviesuši uzlabojumus arī mūsu sniegtajā servisā un  turpinām mūsu iesākto darbu jumiķu apmācībā.

Šajā pavasarī Monier ar mēdiju starpniecību centās pastāstīt Latvijas māju īpašniekiem visu par jumta materiālu svaru, tā niecīgo ietekmi uz mājas konstrukcijām un patieso jumta konstrukciju nestspēju. Mūsu misija (apņemšanās) ir sagraut iesakņojušos maldīgo uzskatu, ka mājas jumta konstrukcija nenoturēs dakstiņu svaru. Mēs taču zinām, ka tas tā nav! Tādēļ noderīgi ir atcerēties, ka Monier  jumtu ekspertu palīdzība vienmēr ir līdzās - visas konsultāciju un jumta ekspertīzes mēs veicam bez maksas un palīdzēsim atrast piemērotāko risinājumu katram jumtam! Mēs vēlamies dalīties ar Jums savā pieredzē – padarīt skaistākus un izturīgākus Latvijas jumtus, bet mājas siltākas un drošākas!

Ir patiess prieks redzēt, ka cilvēki sāk nopietni aizdomāties par savas mājas veselību un tās kalpošanas ilgumu, tādejādi meklējot labākos risinājumus viņu māju jumtiem. Mūsuprāt pareizā izvēle ir nomainīt veco jumtu uz ilgmūžīgu un kvalitatīvu dakstiņu jumtu, kas nodrošina ikvienā mājā mieru un labsajūtu.

Monier kolektīvs novēl visiem veiksmīgu un aizraujošu jauno jumtu sezonu!

Ar cieņu

Renārs Vucāns
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

lasīt vairāk: