Noskaidrojies bezmaksas jumta ieguvējs!

2012. gada pirmajā pusē norisinājās reģistrēšanās Monier konkursam „Laimē bezmaksas jumtu“. Priecājamies paziņot, ka dalībnieku bija patiesi daudz no visiem Latvijas reģioniem!

Šogad laime uzsmaidīja Sandai Zimertei no Tukuma. Pirms pāris nedēļām uzvarētāju apciemojām un apsveicām. Runājām par jumtu, māju un tās vēsturi, jumta atjaunošanas plāniem un atjaunošanas procesu.

Māja uzbūvēta 20. gs. 90. gados. Šobrīd ir pienācis laiks dot mājai jaunu elpu.

Jumta iegūšana mājas iedzīvotājiem bija kā neticama debesu dāvana, jo domās par atjaunošanas plāniem viņi bija kavējušies jau ilgu laiku. Šobrīd māju klāj visiem labi pazīstamais “vecais – labais” azbesta šīferis, tomēr šobrīd šis jumta materiāls savu laiku ir nokalpojis un to nepieciešams mainīt.

Par jauno jumta segumu kalpos izskatīgie un drošie dakstiņi Zanda Lux  -  viegli klājami, klasiski betona dakstiņi, kas pieejami dažādās krāsās. Šie dakstiņi speciāli izstrādāti mūsu skarbajam klimatam, un jumta risinājums ietver arī speciālos dakstiņus un aksesuārus.

Mājas iedzīvotāji mums palūdza noskaidrot arī, kā īsti ir ar Latvijā tik izplatītajiem nepareizajiem priekšstatiem (aizspriedumiem) par dakstiņu jumtiem. Par dakstiņu jumtu svaru un cenām detalizēti lasiet šeit.