Zanda Protector - Ļaujiet savai mājai uzmirdzēt!

Zanda Protector ķieģeļsarkans
Zanda Protector ķieģeļsarkans

Iepazīstinām jūs ar PROTECTOR virsmas pārklājuma dakstiņiem, kas eleganti izcels jūsu jauno jumtu un ilgāk saglabās jauna jumta efektu. PROTECTOR pārklājums padarīs jumta krāsu daudz piesātinātāku un ilgnoturīgāku. Zanda Protector dakstiņš pārliecinoši sāk iekarot tirgu!

PROTECTOR estētiskās priekšrocības ir acīmredzamas, taču ir arī praktiski iemesli, kādēļ izvēlēties šo augstvērtīgo dakstiņu. Viens no tiem – dakstiņi saglabās jauna jumta efektu daudz ilgāku laiku. Pārbaudēs, kas veiktas pētījumu centrā Vācijā, pierādīts, ka PROTECTOR virsmas pārklājuma dakstiņa estētiskais izskats saglabājas par 30% ilgāk nekā parastajiem dakstiņiem. Arī sūnām, aļģēm un netīrumiem būs daudz grūtāk sakrāties uz spīdoši gludās virsmas. Palielināsies arī dakstiņu izturība pret UV stariem, kas liek krāsai izbalēt.

Taču PROTECTOR uzlabo ne tikai jumta izskatu vien – augstās kvalitātes dakstiņi izstrādāti, stingri vadoties pēc precizitātes un kvalitātes kontroles prasībām. Šiem dakstiņiem ir uzlabota malu konstrukcija – labākai aizsardzībai un vieglākai montāžai. Savstarpēji savienojamie dakstiņi nodrošina ātru un precīzu uzklāšanu. Monier piedāvā ne vien dakstiņus, bet arī plašu oriģinālo aksesuāru un speciālo dakstiņu klāstu – visu nepieciešamo pilnīgam un drošam jumtam.

Jumtam, ko veido betona dakstiņi, ir neskaitāmi vairāk priekšrocību nekā šīfera un metāla jumtam. Betons ir ilgmūžīgāks, un tādēļ padara arī mājas mūžu ilgāku. Viena no lielākajām dakstiņu jumta priekšrocībām ir tā, ka šāds jumts elpo un līdz minimumam samazina kondensāciju. Un, protams, tas ir kluss pat stipra lietus laikā, nodrošinot jums mājā mieru un labsajūtu.

Zanda Protector grafītpelēks