Jumts Nr.3 - 2012

Sveiciens ziemas sezonā!

Renārs Vucāns
Renārs Vucāns

Iestājoties ziemai, interese par jumtu materiāliem lielākoties samazinās. Izņēmums ir jumta drošības aprīkojums, kura nozīmīgumu ziemas laikā daudzi tikai sāk pilnībā novērtēt. Īpaši svarīgi ir pasargāt garāmgājējus un pie mājas novietotās automašīnas no krītošā (noslīdošā) sniega! Tikpat svarīgi ir nodrošināt drošu fiksēšanos  strādniekiem, kas tīra jumtu no pārlieku sasnigušā sniega! Ziemas laikā tās ir būtiskākās jumta drošības aprīkojuma funkcijas, kam ir nepieciešams pievērst uzmanību.

Vēlamies atgādināt, ka Monier piedāvājumā ir visdažādākie drošības aprīkojuma elementi - sākot no sniega balstiem, līdz pat īpašiem pieslienamo trepju fiksatoriem.

Monier - Latvija kolektīvs novēl visiem saviem partneriem, esošajiem un potenciālajiem klientiem priecīgus ziemas saulgriežu svētkus! Mēs esam gandarīti par mūsu veiksmīgo sadarbību šajā gadā un visiem spēkiem to stiprināsim arī turpmākajos gados. Esam lepni par to, ka kopīgiem spēkiem nodrošinām Latvijas iedzīvotājus ar kvalitatīviem jumta materiāliem. Iet šādu ceļu ir grūtāk un darbietilpīgāk par lētu, ātri nolietojamu jumta materiālu „iesmērēšanu”, bet ilgtermiņā tas atmaksājas ar uzviju gan mājas īpašniekam nodrošinot ilgstoši kalpojošu jumtu, gan jumtu tirgotājam nesot labu slavu. Lai palīdzētu precīzi informēt klientus par kvalitatīva materiāla priekšrocībām, jau šobrīd sākam plānot jumtu ieklāšanas seminārus. Aicinām interesentus pieteikties jau laicīgi, jo semināru grupas būs nelielas, kas ļaus katram klausītājam precīzi rast atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem. Pieteikšanās iespējas un semināru laiki apskatāmi ŠEIT


Gaišus Ziemassvētkus un Veiksmīgu Jauno gadu!

Ar cieņu,
Renārs Vucāns
Tirdzniecības vadītājs Latvijā