Jumts Nr.1 - 2013

Pirmais solis uz jaunu jumtu!

Renārs Vucāns
Renārs Vucāns

2013. gads ir aizsācies ar strauji augošu interesi par dakstiņu jumtu risinājumiem no daudzu arhitektu puses, tādēļ esam nolēmuši aizsākt jaunu (cerams veiksmīgu) tradīciju : periodiski informēt Latvijas arhitektu sabiedrību par jaunumiem un tendencēm kvalitatīvu jumtu materiālu (pamatā dakstiņu) ražošanā un pielietošanā. Laika gaitā mēs centīsimies pastāstīt par pastāvošo daudzveidību jumta dakstiņu un jumta palīgmateriālu klāstā, kā arī par svarīgākajiem jumta mezglu risinājumiem mūsu skatījumā.

 

Mazliet par mums, lai neesam gluži svešinieki. Monier ir zīmols, kas pārstāv senas tradīcijas un oriģinālus risinājumus. Mēs ražojam gan māla, gan betona dakstiņus, kā arī dažādus jumta palīgmateriālus un aksesuārus. Mums ir ražotnes visā pasaulē, kas mūs padara par patiesi globālu uzņēmumu ar preču klāstu, kas pielāgots vietējām tradīcijām un būvniecības stiliem. Neatkarīgi no tā, vai Jūs meklējiet inovatīvus betona dakstiņus ar īpašiem virsmas pārklājumiem vai izsmalcinātus glazētus māla dakstiņus, mēs varam piedāvāt jumta risinājumus jebkurai gaumei.
Fakts, ka esam tirgus līderi slīpo jumtu ražošanā, mudina mūs par nozīmīgāko lietu ikdienas darbā izvirzīt kvalitāti. Mēs testējam mūsu izstrādājumus tādos veidos, kādus mūsu konkurenti nespēj nodrošināt. Mums ir meteoroloģiskās stacijas dažādās pasaules vietās, un daudzās no tām ir ekstremāli laika apstākļi, piemēram, Bukita Kemuninga Malaizijā, Leikvelsa ASV un Bergena Norvēģijā. Tās mums nodrošina informāciju, kas ļauj analizēt kā izgatavot jumtu, kas spēj gadu no gada izturēt dažādus laika apstākļus. Lai nodrošinātu visu mūsu izstrādājumu izturību, tos pakļaujam daudzām pārbaudēm un kvalitātes kontrolēm mūsu tehniskās attīstības centros Vācijā un Anglijā, kur tos pakļauj ultravioletajam starojumam, salam, erozijai, straujām temperatūras svārstībām un citu apstākļu iedarbībai. Visiespaidīgākā pārbaude ir vēja tunelis, kur laika apstākļi var strauji mainīties no neliela lietus līdz spēcīgai vētrai.

Nobeigumā es vēlos piedāvāt padarīt mūsu saikni abpusēju. Mēs labprāt diskutējam par visiem jautājumiem, kas saistīti ar dakstiņu jumtiem. Sūtiet tieši Jums šobrīd aktuālos jautājumus uz e-pastu jumts@monier.com, un mēs centīsimies jēgpilni atbildēt - apskatot tēmu nākamajā rakstā, vai arī atbildot personīgi. Detalizētu informāciju var iegūt arī sazinoties ar Monier pārstāvjiem.
Patiesi ceram, ka piedāvātā informācija būs saistoša un noderīga Jums ikdienas darbā.

Ražīgu gadu novēlot,
Renārs Vucāns
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

lasīt vairāk: