Zanda Polar - izturīgs jumts matētos, dabīgos krāsu toņos!

Esam padarījuši Zanda klāstu spēcīgāku, papildinot to ar jauno, matēto betona dakstiņu Zanda Polar. Šī jaunā dakstiņa izveidē, iedvesma tika gūta no ziemeļvalstu dabas, un tas tika īpaši izstrādāts, lai būtu atbilstošs bargo ziemeļvalstu un Baltijas klimatam. Dabisko krāsu un materiālu popularitāte dizainā ir vērojama jau ilgu laiku. Polar ir daļa no šīs tendences. Šie dakstiņi ar saviem dabisko krāsu toņiem un matēto virsmas apdari veiksmīgi iekļaujas apkārtējā vidē, padarot tos piemērotus gan jaunbūvēm, gan vecāku māju renovācijai.  Zanda Polar dakstiņi nodrošinās mājai dabisku, skaistu, drošu un ilgmūžīgu jumtu!

Zanda Polar ķieģeļsarkans
Zanda Polar ķieģeļsarkans
  • Matēta virsma - Matētā dakstiņu virsma veiksmīgi harmonizē ar visdažādākajiem fasāžu materiāliem, tādiem kā koks, ķieģelis un mūsdienu apmetums.
  • Dabisku toņu gamma  - Siltu un dabisku toņu gamma, kas ir krāsu ekspertu rūpīgi izvēlēta un izstrādāta.
  • Ilgs kalpošanas laiks - Šo dakstiņu unikālais virsmas parklājums saglabā krāsas intensitāti par 30% ilgāk kā dakstiņi bez šī īpašā pārklājuma, tādā veidā ilgi saglabājot jumta izskatu kā jaunu.
  • Patīkamāks iekštelpu klimats - Siltumu atstarojošā virsma rada īpaši patīkamu klimatu telpās vasaras sezonā.
  • Betona dakstiņi ir veidoti no dabīgu izejvielu masas, ko veido smiltis, ūdens, cements, dzelzs oksīda pigments un uz ūdens bāzes izgatavota krāsa.
  • Tie ir salizturīgi un apveltīti ar harmonisku formu, kas atbilst lielākai daļai māju tipu, kā arī tie ir viegli ieklājami.
  • Izvēloties Monier jumtu, tiek piedāvāts pilns jumta risinājums, kas ir īpaši izstrādāts un piemērots katra dakstiņa veidam. Visas detaļas tiek rūpīgi testētas skarbos klimata apstākļos un, tādēļ varam garantēt, ka Monier jumts kalpos ilgi.