Jumts Nr.2 - 2013

Veidosim vieglu ceļu uz jaunu jumtu kopā!

Renārs Vucāns
Renārs Vucāns

Ilgi gaidītais pavasaris ir atnācis, kas ļauj jumtu darbu sezonai atsākties ar jaunu sparu! Veiksmīgi uzsākot gadu, esam īstenojuši un aizsākuši vairākas svarīgas lietas : novadītas daudzas apmācības gan jumiķiem, gan tirgotājiem, Monier produkcijas klāstam ir pievienojies jauns betona dakstiņš Zanda Polar,  palaists dzīvē jauns kop-projekts GudriCelt.lv un kā katru gadu, arī šogad, marta beigās norisinājās  „Partner Club” jumiķu konference, kuras laikā arī tika sveikts Monier vērtējumā 2012.gada labākais jumiķa - kompānijas veikums.

Mēs (Monier) esam nolēmuši atkārtot pagājušā gadā veiksmīgi uzsākto un māju īpašniekiem nozīmīgo aktivitāti : jumtu konstrukciju bezmaksas novērtēšanu. Aicinām arī jūs piedāvāt šo bezmaksas pakalpojumu saviem klientiem – māju īpašniekiem, kuri plāno jumta renovāciju.  Jumta bezmaksas novērtēšana tiks īstenota pavasara-vasaras laikā, kā daļa no projekta : Viegls ceļš uz jaunu jumtu! Tā ir iespēja māju īpašniekiem pārliecināties par esošās jumta konstrukcijas patreizējo stāvokli, saņemt ieteikumus tās stiprināšanai, kā  arī labākā risinājuma ieteikumus viņu mājas jumtam. Plašāku informāciju par pieteikšanos šim bezmaksas pakalpojumam skatīt šeit.

Monier nešaubīgi turpina virzību uz kvalitatīvas būvniecības popularizēšanu. Tieši tādēļ esam iesaistījušies jaunā projektā : piecu būvmateriālu ražotāju apvienībā GudriCelt.lv. Šīs apvienības pirmā tirdzniecības akcija šajā pavasarī ir pieci klientiem izdevīgi piedāvājumi : gan atlaides inovatīviem produktiem, gan īpašas dāvanas. Monier piedāvājums šīs akcijas ietvaros ir 15% atlaide uz rindu dakstiņiem ar īpašiem aizsargpārklājumiem Zanda Protector un Zanda Polar. Vairāk informācijas variet iegūt šeit.

„Celt var lēti, celt var dārgi, gudri celt, ir zelta vārdi”
 
Vēlot veiksmi darbos,

Ar cieņu,
Renārs Vucāns
Tirdzniecības vadītājs Latvijā

Zanda Polar

Izturīgs jumts matētos, dabīgos krāsu toņos