Gudricelt.lv

Šīs apvienības pirmā tirdzniecības akcija (līdz 31. maijam) ir pieci klientiem izdevīgi piedāvājumi: gan atlaides inovatīviem produktiem, gan īpašas dāvanas. Monier piedāvājums šīs akcijas ietvaros ir 15% atlaide uz rindu dakstiņiem ar īpašiem aizsargpārklājumiem Zanda Protector un Zanda Polar.

Vairāk informācijas zvanot pa tālruni +371 67629056

Gudri Celt – tas nozīmē celt izdevīgi un pārdomāti!

Mēs, apvienības Gudri Celt dalībnieki, esam PAR labām mājām. Gudri Celt – tie ir pieci Latvijā pazīstami uzņēmumi, kas katrs atsevišķi pārstāv noteiktas celtniecības produktu grupas: AEROC – gāzbetona bloki un pārsedzes, STAĻI – logi un durvis, JUNKERS – apkures sistēmas, MONIER – jumta segumi un SAKRET – būvmaisījumi.  Ikviens no mums ir augstākās raudzes profesionālis savā jomā, kas ļauj piedāvāt vispiemērotākos materiālus un risinājumus tieši Jūsu sapņu mājas būvniecībai vai remontam atbilstoši Jūsu iespējām un vēlmēm.

Gudri Celt mērķis – piedāvāt kvalitatīvus, mūsdienīgus būvmateriālus par īpaši izdevīgām cenām un sniegt atbilstošu tehniskā atbalsta servisu ikvienam, kas vēlas uzcelt drošu, ilgmūžīgu, energotaupīgu un racionāli pārdomātu ģimenes māju.

Gudri Celt vīzija – būt uzticamam, godprātīgam un profesionālam padomdevējam Jūsu ģimenes mājas celtniecības vai renovācijas procesā, piedāvājot precīzākos risinājumus, kvalitatīvākos un ilgmūžīgākos produktus par izdevīgām cenām un atlaidēm, un popularizējot energotaupīgu celtniecības veidu.

Jūsu ieguvumi sadarbībā ar Gudri Celt:

  • Pārbaudīti un kvalitatīvi celtniecības materiāli, kas atbilst visām Eiropas Savienības un Latvijas būvmateriālu tirgus prasībām.
  • Labas atlaides apvienības dalībnieku piedāvātajiem materiāliem.
  • Mūsdienīgi un inovatīvi būvniecības risinājumi, kas salīdzinoši īsā laikā atmaksāsies mājas ekspluatācijas gaitā.
  • Iespēja uzcelt energotaupīgu, drošu un komfortablu māju, kas nodrošina veselībai un videi draudzīgus apstākļus un ir gan ekonomiski, gan racionāli izplānota. Māju, kas neradīs problēmas nākotnē.
  • Iespēja saņemt pilnu tehnisko atbalstu un padomus no ikviena apvienības Gudri Celt dalībnieka.

Lai iegūtu plašāku informāciju, sazinieties ar  mūsu klientu servisu +371 67629056 vai arī apmeklējiet www.gudricelt.lv

Zanda Polar

Izturīgs jumts matētos, dabīgos krāsu toņos

Steidzami nepieciešami jumta aksesuāri?

Lasīt vairāk