Kopā ar savējiem

Monier ir kompānija, kas cieši ievēro politiku "kopā ar savējiem". Jumta izvēle ir svarīgs process, kurā vērtīgs padoms un ieteikums var būt zelta vērtē, jo runa taču iet par vienu no Jūsu mājas svarīgākajām daļām.

Ar saviem klientiem Monier iet "roku rokā", lai ceļš uz jaunu jumtu ir patiešām viegls!

Jūs māc šaubas, vai dakstiņš der Jūsu mājas konstrukcijai?>>>Mēs aizbrauksim un veiksim konstrukcijas novērtēšanu bez maksas.
Jūs interesē dakstiņa priekšrocības pār citiem jumta seguma materiāliem?>>>Droši vaicājiet mums un mēs pastāstīsim, kāpēc dakstiņš nepārspēti ir un būs labākais jumta seguma materiāls.
Esat apmulsis, kuru dakstiņu labāk izvēlēties?>>>Mēs vienmēr esam gatavi ieteikt labāko risinājumu tieši Jūsu projektam.
Kur un kā labāk iegādāties mūsu dakstiņus?>>>Jautājiet mums un mēs ieteiksim Jūsu dzīvesvietai tuvāko tirgotāju.
"Bet kā ar meistaru, kā to dakstiņu skaisti un profesionāli uzlikt uz jumta?">>>Arī to mēs zinām ieteikt. Mūsu datubāzē ir kontakti uzticamiem meistariem ar kuriem sadarbojamies jau gadiem ilgi.
Pagājis laiks un rodas vajadzība pēc pāris papildus elementiem, vai aksesuāriem?>>>Zvaniet mums, veikt piepirkumu nav nekādu problēmu. Kā un kur, to visu izstāstīsim.
"Uz mana dakstiņa veidojas sūna, kā šo nešpetno zaļumu dabūt nost? Gribu, lai jumts izskatās kā jauns.">>>Monier steidz palīgā. Mūsu produktu klāstā tagad ir pieejami arī speciāli jumtu tīrīšanas līdzekļi, kas liks Jūsu jumtam izskatīties kā jaunam.

Mēs Monier nepārtraukti domājam par jauniem risinājumiem un iespējām, neaizmirstot par vēsturiskām vērtībām. Tāpēc neatkarīgi no tā, vai Jums ir uzticēts renovēt kultūrvēsturiskas ēkas jumtu, vai savu personīgo lauku māju, vai vēlaties izturīgu un skaistu jumtu savai ģimenes mājai, droši dodiet mums ziņu.

Parādīsim pasaulei, ka latvieši zin kā izvēlēties labu jumtu!