MĒS ESAM MONIER

BMI MONIER ir viena no lielākajām jumta segumu materiālu kompānijām pasaulē, kas pārstāv senas tradīcijas un oriģinālus risinājumus. Jumts ir mājas svarīgākā daļa, tādēļ mēs nepārtraukti pilnveidojam un uzlabojam savus produktus un metodes, lai spētu piedāvāt piemērotākos jumta risinājumus ikvienai mājai. Tas attiecas kā uz materiāla izvēli, cenu, komplektāciju, garantijas nosacījumiem, tā arī uz uzlikšanas vienkāršību. Droši vaicājiet padomu BMI Monier jumtu ekspertiem, kuri ieteiks vislabāko risinājumu tieši Jūsu jumtam!

Iemesli uzticēties BMI Monier ir vairāki: mūsu vairāk nekā 200 gadu pieredze Eiropā, ražojot produkciju, kas nes Eiropas kvalitātes zīmi, mūsu ikdienas darbs ar celtniekiem, arhitektiem un māju īpašniekiem, kā arī uzkrātās zināšanas par Latvijas būvniecības īpatnībām. Tas viss ir devis nenovērtējamu pieredzi un zināšanu bagāžu, kurā vēlamies dalīties ar jums, lai padarītu skaistākus un izturīgākus Latvijas jumtus, bet mājas - siltākas un drošākas. Mūsu produkcija tiek rūpīgi pārbaudīta, kā rezultātā tiek iegūts nevainojams jumts, kas paaugstina gan mājas vērtību, gan tās ilgmūžību.

Ziemeļvalstīs un Baltijas reģionā BMI MONIER ir pārstāvniecības Zviedrijā, Dānijā, Norvēģijā, Somijā, Igaunijā, Latvijā un Lietuvā, kur strādā aptuveni 300 darbinieku. Šajā reģionā BMI Monier ir arī vairākas ražošanas rūpnīcas - māla dakstiņu, betona dakstiņu un aksesuāru.
Kopumā BMI Grupā ir apmēram 9600 darbinieku un 128 ražotnes – BMI MONIER darbojas 40 valstīs 4 kontinentos. Grupai ir arī savi izpētes centri, kas darbojas 4 valstīs. Savukārt galvenais BMI Grupas ofiss atrodas Londonā, Lielbritānijā.
BMI Monier atrodas BMI Grupas sastāvā kopš 2017. gada.

Kopējā Grupas devīze - "We See Further".

Lasiet vairāk par Braas Monier Icopal Group

 

Schiedel pievienojas MONIER

Sākot ar 2014. gadu Monier jumtiem pievienosies Schiedel dūmvadi, tādēļ mēs varēsim Jums piedāvāt ne tikai kvalitatīvus jumtus, bet arī kvalitatīvus dūmvadus!

Schiedel ir lielākais un modernākais ražotājs Eiropā, kurš ražo daudzveidīgas un ilgmūžīgas dūmvadu sistēmas. Kā līderis dūmvadu sistēmu tirgū, Schiedel piedāvā pilnu produktu klāstu, kas ļauj kompleksi atrisināt jebkuru tehnisko niansi. Nosaukums Schiedel, tas pirmām kārtām ir sinonīms jaunās paaudzes dūmvadu sistēmām, kas nemitīgi attīstās.

Ražošanas devīze: "Drošs dūmvads - droša māja".

Plašāka informācija par SCHIEDEL un tā produkciju.