JUMTA REMONTS - JA JUMTS IR KĀRTĪBĀ MĀJAS VESELĪBA BŪS LABA

Daudzi namīpašnieki pastāvīgi domā par mājas veselību un tās kalpošanu. Lai viss noritētu veiksmīgi, profesionāļi iesaka vispirms padomāt tieši par jumtu. Mēs no sirds novēlam, lai jūs izvēlētos skaistus, jūsu mājai piemērotus dakstiņus. Betona un māla dakstiņi kalpo uz jumta daudzus gadus. Jāatceras arī par to, kas atrodas zem dakstiņiem. Jumts ir daudz vairāk, nekā tikai tas, kas ir redzams! Laba siltumizolācija zem dakstiņu seguma palīdz taupīt enerģiju. Jumta renovācijas gaitā iesakām kārtīgi izpetīt arī esošo jumta koka konstrukciju, kas iespējams ir vietām jāatjauno vai jāpastiprina. Pareiza izvēle būtu izmantot arī kvalitatīvu elpojošu zemsegumu, piemēram: Divoroll Universal 2S vai Divoroll Top RU. Pie šiem pamatnes segumiem ir iespējams piespiest siltinājumu, tādējādi ietaupot vietu un naudu, kā arī nodrošinot labāku mājas veselību. Monier jumtu vienmēr iegūsiet kopā ar visiem nepieciešamajiem piederumiem, kas padarīs jumtu izturīgu, drošu un atbilstošu prasībām. Ja paši nevēlaties uzstādīt jumtu, mūsu mājaslapā atradīsiet arī visu mūsu partneru – celtnieku kontaktus. Monier ir jumtu renovācijas eksperts!

Ja jumts ir kārtībā mājas veselība būs laba

Ar ko sākt

Iesākumā visvienkāršākais ir ķerties pie vispatīkamākās daļas: dakstiņu izvēles. Kad esiet izvēlējušies piemērotu krāsu un formu, esiet gatavi sākt. Jumta renovāciju - vai vismaz pārdomas par to - iesakām sākt no iekšpuses: padomājiet par jumta siltināšanu un elpojošu pamatnes klājumu. Piedāvājam aplūkot astoņus svarīgākos jautājumus, kas palīdezēs jums ķerties pie jumta remonta. 

Jūs neguvāt atbildi uz savu jautājumu vai vēlaties vēl ko pavaicāt? Sazinieties ar mūsu klientu apkalpošanas daļu, mēs palīdezēsim 67 62 90 56, jumts@monier.com