Skaisti, izturīgi un dabīgi materiāli

Neatkarīgi no tā, vai Jūs izvēlēsieties māla vai betona dakstiņus, tas būs vērtīgs ieguldījums. Šie materiāli ir ārkārtīgi izturīgi un spēj izturēt mūsu bargo Baltijas klimatu. Piedāvājam Eiropā plašāko māla un betona dakstiņu klāstu, tāpēc garantējam, ka atradīsiet piemērotus produktus jebkuram jumta risinājumam, sākot no lauku sētas un beidzot ar modernu, arhitektu projektētu mājas jumtu. Izvēlieties savai mājai piemērotāko risinājumu!

Māls

Māls jau kopš seniem laikiem ir tradicionāls jumta dakstiņu materiāls, un tie ieņem nozīmīgu vietu gan pilsētas, gan lauku ainavās. Atšķirībā no daudziem citiem materiāliem, mūsu dabiski apdedzinātie māla dakstiņi neizbalē un noveco cēli. Tie ir izturīgi un ar katru gadu iegūst arvien labāku izskatu.

Betons

20. gadsimtā betons nodrošināja revolūciju būvniecības tehnoloģijās. Mūsdienās to izmanto ne tikai tiltu nesošajās konstrukcijās, sijās un sienās, bet arī apdares materiālos grīdām, sienām un griestiem, kā arī dakstiņu ražošanā. Līdzīgi māla dakstiņiem, arī betona dakstiņi ir veidoti no dabīgu izejvielu masas, ko veido tikai smiltis, ūdens, cements, dzelzs oksīda pigments un uz ūdens bāzes izgatavota krāsa. Tas ir ilgmūžīgs, salizturīgs, viegli veidojams, blīvs un krāsu noturīgs.