Viegls ceļš uz jaunu jumtu

Jauna jumta ieklāšana var šķist sarežģīts uzdevums, bet to var padarīt arī daudz vienkāršāku. Mēs varam Jums piedāvāt visu nepieciešamo, sākot no dakstiņiem un zemsegumiem, līdz pat blīvēšanas materiāliem un jumta drošības aprīkojumam. Turklāt mēs varam tos piegādāt un uzcelt uz jumta, padarot Jūsu jumta izbūvi vienkāršāku un drošāku, ļaujot Jums ietaupīt laiku un naudu!

Papildus jumta materiālu piegādei, labprāt palīdzēsim Jums arī ar idejām, zināšanām un prasmīgu jumiķu kontaktinformāciju, kuri, tāpat kā mēs, ir gatavi ar prieku palīdzēt Jums iegūt ideālo mājas jumtu. Savukārt, ja vēlaties jumtu ieklāt pašu spēkiem, tas Jums nesagādās problēmas, jo mūsu dakstiņi ir veidoti tā, lai tos būtu maksimāli viegli ieklāt. Mūsu māla un betona dakstiņi piešķirs Jūsu mājai ne tikai papildu ekskluzivitāti un skaistumu, bet arī nodrošinās stipru un izturīgu jumtu, kas kalpos ilgāk nekā jebkurš cits materiāls. Fakti un pieredze rāda, ka, salīdzinot ar citiem materiāliem, piemēram, metāla loksnēm, betona un jo īpaši māla dakstiņi ir izturīgāki un kalpo daudz ilgāk. Tas nozīmē, ka Jūs variet būt mierīgi, zinot, ka Monier jumts tiešām kalpos ļoti ilgu laiku.

Sazinieties ar mums zvanot pa tālruņa numuru +371 67629056 vai nosūtot e-pastu uz jumts@monier.com, un mēs palīdzēsim Jums īstenot iecerēto projektu !